Nowe domy w powiecie ciechanowskim

Hala targowa mazowieckie - ciechanowski

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w powiecie ciechanowskim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o powiecie ciechanowskim

Powiat ciechanowski jest jednym z 42 powiatów województwa mazowieckiego, które powstały w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej. Ciekawostką jest, iż opisywany powiat zajął II miejsce w Ogólnopolskim Rankingu Powiatów i Gmin w województwie mazowieckim w 2011 roku. Jego teren położony jest w obszarze noszącym nazwę "Zielone Płuca Polski". Około 37 procent powiatu stanowią stanowią obszary chronione. Powiat Ciechanowski jest niezwykle ciekawym miejscem, nie tylko ze względu na malownicze walory krajobrazowe, ale i bogatą bazę turystyczną. W regionie działa wiele ośrodków, które nie tylko zapewnią odwiedzającym nocleg, ale i zagwarantują możliwość wypoczynku i rekreacji.

W powiecie ciechanowskim aktualnie jest na sprzedaż 14 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w powiecie ciechanowskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 71,00 do 99,00 m2, w tym:

  • 4 mieszkania 3-pokojowych,
  • 7 mieszkań 4-pokojowych,
  • 3 mieszkania 5-pokojowych.

W powiecie ciechanowskim nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Domy na sprzedaż w powiecie ciechanowskim

Podobne lokalizacje