Nowe domy w Pruszkowie

Hala targowa mazowieckie - Pruszków

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Pruszkowie. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Pruszkowie

Pruszków jest miastem województwa mazowieckiego, usytuowanym w odległości 15 km od centrum Warszawy. Atrakcyjność lokalizacji sprawia, że na obszarze ok. 19 km2 mieszka 59 tys. osób, a miasto jest ważnym ośrodkiem przemysłowo-usługowym. Zlokalizowane są tutaj zakłady produkcyjne takich firm, jak: L'Oréal, Herbapol czy Daewoo Electronics Manufacturing Poland, a także znajdują się centra logistyczne, np. Millennium Logistic Park. Zabudowę mieszkaniową stanowią domy jednorodzinne oraz bloki, zaś do zabytków należą liczne pałace i dwory. Zieleń miejska to: obszary chronionego krajobrazu, doliny rzek − Utraty i Żbikówki oraz 5 parków. Na uwagę wśród obiektów sportowych zasługuje kryty Tor Kolarski BGŻ Arena.

W Pruszkowie aktualnie jest na sprzedaż 147 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 9 inwestycjach deweloperskich, z których 11 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Pruszkowie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 37,00 do 93,00 m2, w tym:

  • 42 mieszkania 2-pokojowych,
  • 74 mieszkania 3-pokojowych,
  • 27 mieszkań 4-pokojowych.

Ceny mieszkań w Pruszkowie

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Pruszkowie wynoszą od 5 100 zł do 7 816 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Pruszkowie kosztuje 204 672 zł.

W Pruszkowie nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Podobne lokalizacje