Nowe mieszkania w Warszawie

Hala targowa mazowieckie - Warszawa

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Warszawie. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Warszawie

Warszawa jest stolicą Polski oraz głównym miastem województwa mazowieckiego, a jednocześnie największym miastem w kraju. Jest ośrodkiem naukowym, kulturalnym, politycznym oraz gospodarczym na skalę europejską. W jej ramach znajduje się siedziba Prezydenta, Sejmu, Senatu Rady Ministrów, Narodowego Banku Polskiego oraz wielu innych instytucji i władz centralnych. Ciekawostką jest, iż Warszawa jest jedyną stolicą w Europie, która znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie parku narodowego. W stolicy Polski znajduje się około 40 budynków, których wysokość przekracza 65 metrów. Najwyższym budynkiem jest Pałac Kultury i Nauki, zaś w następnej kolejności plasuje się Sky Tower oraz Warsaw Trade Tower. Warszawa stanowi również duży ośrodek gospodarczy. W jej ramach siedzibę posiada co dwunaste przedsiębiorstwo działające w Polsce.

W Warszawie aktualnie jest na sprzedaż 16 358 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 435 inwestycjach deweloperskich, z których 1 229 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

18 ofert nowych mieszkań spełnia kryteria rządowego programu MDM i kwalifikują się do dopłaty do kredytu z BGK.

Ile pokoi?

Deweloperzy w Warszawie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 15,00 do 250,00 m2, w tym:

  • 1 382 mieszkania 1-pokojowych,
  • 5 279 mieszkań 2-pokojowych,
  • 6 447 mieszkań 3-pokojowych,
  • 2 098 mieszkań 4-pokojowych,
  • 251 mieszkań 5-pokojowych,
  • 28 mieszkań 6-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 7-pokojowych.

Ceny mieszkań w Warszawie

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Warszawie wynoszą od 3 487 zł do 49 092 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Warszawie kosztuje 181 375 zł.

Ceny domów w Warszawie

W Warszawie mamy 536 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 63,00 do 306,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w Warszawie wynoszą od 2 593 zł do 17 544 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w Warszawie kosztuje 362 000 zł.

Aktualnie w w Warszawie deweloperzy przygotowali 44 atrakcyjne oferty promocyjne oraz obniżyli ceny ofertowe w 7 nieruchomościach. W Warszawie mamy także 1 ofertę w przedsprzedaży oraz 1 ofertę last minute.

Polecane mieszkania w Warszawie

Wybrane promocje w Warszawie

Wszystkie promocje

Mieszkania na sprzedaż w Warszawie

Podobne lokalizacje