Nowe mieszkania w Warszawie

Hala targowa mazowieckie - Warszawa

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Warszawie. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Warszawie

Warszawa jest stolicą Polski oraz głównym miastem województwa mazowieckiego, a jednocześnie największym miastem w kraju. Jest ośrodkiem naukowym, kulturalnym, politycznym oraz gospodarczym na skalę europejską. W jej ramach znajduje się siedziba Prezydenta, Sejmu, Senatu Rady Ministrów, Narodowego Banku Polskiego oraz wielu innych instytucji i władz centralnych. Ciekawostką jest, iż Warszawa jest jedyną stolicą w Europie, która znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie parku narodowego. W stolicy Polski znajduje się około 40 budynków, których wysokość przekracza 65 metrów. Najwyższym budynkiem jest Pałac Kultury i Nauki, zaś w następnej kolejności plasuje się Sky Tower oraz Warsaw Trade Tower. Warszawa stanowi również duży ośrodek gospodarczy. W jej ramach siedzibę posiada co dwunaste przedsiębiorstwo działające w Polsce.

W Warszawie aktualnie jest na sprzedaż 13 046 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 372 inwestycjach deweloperskich, z których 1 490 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

4 oferty nowych mieszkań spełniają kryteria rządowego programu MDM i kwalifikuje się do dopłaty do kredytu z BGK.

Ile pokoi?

Deweloperzy w Warszawie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 16,00 do 265,00 m2, w tym:

  • 1 167 mieszkań 1-pokojowych,
  • 3 684 mieszkania 2-pokojowych,
  • 5 236 mieszkań 3-pokojowych,
  • 2 005 mieszkań 4-pokojowych,
  • 238 mieszkań 5-pokojowych,
  • 19 mieszkań 6-pokojowych,
  • 15 mieszkań 7-pokojowych.

Ceny mieszkań w Warszawie

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Warszawie wynoszą od 3 791 zł do 33 900 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Warszawie kosztuje 189 000 zł.

Ceny domów w Warszawie

W Warszawie mamy 407 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 63,00 do 308,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w Warszawie wynoszą od 2 820 zł do 17 544 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w Warszawie kosztuje 389 000 zł.

Aktualnie w w Warszawie deweloperzy przygotowali 41 atrakcyjnych ofert promocyjnych oraz obniżyli ceny ofertowe w 8 nieruchomościach. W Warszawie mamy także 1 ofertę w przedsprzedaży.

Polecane mieszkania w Warszawie

Wybrane promocje w Warszawie

Wszystkie promocje

Mieszkania na sprzedaż w Warszawie

Podobne lokalizacje