Nowe mieszkania w Zielonkach-Parceli

Hala targowa mazowieckie - Zielonki-Parcela

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Zielonkach-Parceli. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Zielonkach-Parceli

Zielonki-Parcela to niewielka miejscowość położona w województwie mazowieckim, w powiecie warszawskim, w gminie Stare Babice, 5 km od warszawskiej dzielnicy Bemowo. Obszar miasteczka wchodzi w skład Kampinoskiego Parku Narodowego. Malownicza, zielona okolica to miejsce idealne dla osób szukających spokojnego, cichego miejsca z dala od miejskiego zgiełku. Pobliskie pola i łąki uprawne sprzyjają rozwojowi kwiatów czy warzyw, które później trafiają na sprzedaż, na tereny aglomeracji warszawskiej.

Zielonki-Parcela gwarantuje sąsiedztwo nowych domów jednorodzinnych. Drogi asfaltowe i bliskość strategicznych arterii drogowych umożliwiają szybkie podróże do Warszawy czy bardziej odległych krańców Polski. W pobliżu zabudowań znajdują się sklepy spożywcze i usługowe, przedszkole, szkoła podstawowa, boisko sportowe.

W Zielonkach-Parceli aktualnie jest na sprzedaż 190 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 3 inwestycjach deweloperskich.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Zielonkach-Parceli mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 25,00 do 120,00 m2, w tym:

  • 4 mieszkania 1-pokojowych,
  • 108 mieszkań 2-pokojowych,
  • 44 mieszkania 3-pokojowych,
  • 6 mieszkań 4-pokojowych.

Ceny domów w Zielonkach-Parceli

W Zielonkach-Parceli mamy 28 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 175,00 do 194,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w Zielonkach-Parceli wynoszą od 4 445 zł do 4 774 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w Zielonkach-Parceli kosztuje 849 000 zł.

Polecane mieszkania w Zielonkach-Parceli

Podobne lokalizacje