Nowe mieszkania w Strzeniówce

Hala targowa Mazowieckie - Strzeniówka

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Strzeniówce. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Strzeniówce

Strzeniówka to niewielka miejscowość położona w województwie mazowieckim, w powiecie pruszkowskim, w gminie Nadarzyn. Oddalona zaledwie 12 km od południowo- zachodnich krańców stolicy Polski jest oazą spokoju i idealnym miejscem do życia. Cicha, spokojna okolica z nową zabudową jednorodzinną tworzy niepowtarzalny klimat i kameralną atmosferę. Doskonała lokalizacja pozwala na szybki dojazd do Warszawy, Nadarzyna (2 km) czy Nowej Wsi (1,5 km). W pobliskich miejscowościach znajdują się szkoły, przedszkola, sklepy.

W Strzeniówce aktualnie jest na sprzedaż 2 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

W Strzeniówce nie znajdziemy nowych mieszkań na sprzedaż.

Ceny domów w Strzeniówce

W Strzeniówce mamy 2 inwestycje deweloperskie z domami o powierzchni od 139,00 do 151,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w Strzeniówce wynoszą od 4 525 zł do 4 731 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w Strzeniówce kosztuje 629 000 zł.

Podobne lokalizacje