Nowe mieszkania w Łomiankach

Hala targowa mazowieckie - Łomianki

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Łomiankach. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Łomiankach

Łomianki to niewielkie miasteczko zajmujące powierzchnię ponad 18 km2 i położone w powiecie warszawskim zachodnim, w odległości ok. 15 km od stolicy. Zabudowę mieszkaniową stanowią niskie, przeważnie nowe, domy jedno- i wielorodzinne. Ze względu na dobrą lokalizację, zaciszne okolice, obecność terenów Kampinoskiego Parku Krajobrazowego oraz jezior: Fabryczne, Ostrowskie i Pawłowskie, Łomianki stanowią atrakcyjne miejsce wypoczynku oraz zamieszkania. W mieście zlokalizowane są drobne firmy oraz rozwija się sektor usług, a obiektami handlowymi są np. Centrum Handlowe Auchan i Galeria Handlowa Łomianki. W mieście i okolicach znajdują się ośrodki oraz szkoły jeździeckie, zaś nowoczesnym kompleksem sportowym jest Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe.

W Łomiankach aktualnie jest na sprzedaż 133 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 4 inwestycjach deweloperskich, z których 7 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Łomiankach mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 30,00 do 121,00 m2, w tym:

  • 6 mieszkań 1-pokojowych,
  • 41 mieszkań 2-pokojowych,
  • 61 mieszkań 3-pokojowych,
  • 13 mieszkań 4-pokojowych.

Ceny mieszkań w Łomiankach

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Łomiankach wynoszą od 4 356 zł do 6 400 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Łomiankach kosztuje 182 901 zł.

Ceny domów w Łomiankach

W Łomiankach mamy 12 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 125,00 do 142,00 m2.

Polecane mieszkania w Łomiankach

Podobne lokalizacje