Nowe mieszkania w Łomiankach

Hala targowa Mazowieckie - Łomianki

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Łomiankach. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Łomiankach

Łomianki to młode, niewielkie miasteczko zajmujące powierzchnię ponad 8 km2 i położone w powiecie warszawskim zachodnim, w odległości ok. 15 km od stolicy. Zabudowę mieszkaniową stanowią niskie, przeważnie nowe, domy jedno- i wielorodzinne. Ze względu na dobrą lokalizację, zaciszne okolice, obecność terenów Kampinoskiego Parku Krajobrazowego oraz jezior: Fabryczne, Ostrowskie i Pawłowskie, Łomianki stanowią atrakcyjne miejsce wypoczynku oraz zamieszkania. W mieście zlokalizowane są drobne firmy oraz rozwija się sektor usług, a obiektami handlowymi są np. Centrum Handlowe Auchan i Galeria Handlowa Łomianki Park. W mieście i okolicach znajdują się ośrodki oraz szkoły jeździeckie, zaś nowoczesnym kompleksem sportowym jest Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe.

W Łomiankach aktualnie jest na sprzedaż 69 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 3 inwestycjach deweloperskich, z których 10 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Łomiankach mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 36,00 do 121,00 m2, w tym:

  • 24 mieszkania 2-pokojowych,
  • 32 mieszkania 3-pokojowych,
  • 13 mieszkań 4-pokojowych.

Ceny mieszkań w Łomiankach

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Łomiankach wynoszą od 4 356 zł do 5 137 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Łomiankach kosztuje 402 300 zł.

W Łomiankach nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Polecane mieszkania w Łomiankach

Podobne lokalizacje