Nowe mieszkania na Pradze-Południe

Hala targowa mazowieckie - Praga-Południe

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami na Pradze-Południe. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Pradze-Południe

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Na Pradze-Południe aktualnie jest na sprzedaż 1 353 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 35 inwestycjach deweloperskich, z których 36 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy na Pradze-Południe mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 23,00 do 147,00 m2, w tym:

  • 179 mieszkań 1-pokojowych,
  • 497 mieszkań 2-pokojowych,
  • 438 mieszkań 3-pokojowych,
  • 187 mieszkań 4-pokojowych,
  • 25 mieszkań 5-pokojowych.

Ceny mieszkań na Pradze-Południe

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży na Pradze-Południe wynoszą od 7 700 zł do 19 000 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie na Pradze-Południe kosztuje 300 120 zł.

Na Pradze-Południe nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Aktualnie w na Pradze-Południe deweloperzy przygotowali 4 atrakcyjne oferty promocyjne. Na Pradze-Południe mamy także 1 ofertę w przedsprzedaży.

Polecane mieszkania na Pradze-Południe

Wybrane promocje na Pradze-Południe

Wszystkie promocje

Mieszkania na sprzedaż na Pradze-Południe

Podobne lokalizacje