Nowe mieszkania w Milanówku

Hala targowa mazowieckie - Milanówek

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Milanówku. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Milanówku

Milaówek to miasto i gmina w województwie mazowieckim, w powiecie grodziskim, leżące na południowy zachód od Warszawy i wchodzące w skład aglomeracji warszawskiej. W latach 1975–1998 miasto administracyjnie należało do województwa warszawskiego. Milanówek to tzw. miasto - ogród. Miejscem szczególnie wartym uwagi jest zanurzona w zieleń najstarsza część miasta z willową architekturą czasów przedwojennych oraz 200-stu letnim starodrzewem. Region ten należy do tzw. strefy ochrony konserwatorskiej. Jest to swoiste muzeum przyrody i architektury, które chętnie odwiedzają nie tylko turyści, ale i architekci, którzy poszukują twórczych inspiracji.

W Milanówku aktualnie jest na sprzedaż 21 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 3 inwestycjach deweloperskich, z których 19 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Milanówku mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 47,00 do 103,00 m2, w tym:

  • 17 mieszkań 2-pokojowych,
  • 2 mieszkania 3-pokojowych,
  • 2 mieszkania 5-pokojowych.

Ceny mieszkań w Milanówku

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Milanówku wynoszą od 5 799 zł do 5 999 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Milanówku kosztuje 275 405 zł.

W Milanówku nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Polecane mieszkania w Milanówku

Podobne lokalizacje