Nowe mieszkania na Białołęce

Hala targowa mazowieckie - Białołęka

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami na Białołęce. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Białołęce

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Na Białołęce aktualnie jest na sprzedaż 2 908 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 60 inwestycjach deweloperskich, z których 234 to oferty już wybudowane i oddane do użytkowania.

8 ofert nowych mieszkań spełnia kryteria rządowego programu MDM i kwalifikują się do dopłaty do kredytu z BGK.

Ile pokoi?

Deweloperzy na Białołęce mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 26,00 do 116,00 m2, w tym:

  • 98 mieszkań 1-pokojowych,
  • 972 mieszkania 2-pokojowych,
  • 1 427 mieszkań 3-pokojowych,
  • 308 mieszkań 4-pokojowych,
  • 9 mieszkań 5-pokojowych.

Ceny mieszkań na Białołęce

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży na Białołęce wynoszą od 3 900 zł do 10 000 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie na Białołęce kosztuje 191 809 zł.

Ceny domów na Białołęce

Na Białołęce mamy 73 inwestycje deweloperskie z domami o powierzchni od 71,00 do 266,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży na Białołęce wynoszą od 2 593 zł do 6 169 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom na Białołęce kosztuje 431 000 zł.

Aktualnie w na Białołęce deweloperzy przygotowali 8 atrakcyjnych ofert promocyjnych oraz obniżyli ceny ofertowe w 1 nieruchomości. Na Białołęce mamy także 1 ofertę last minute.

Polecane mieszkania na Białołęce

Wybrane promocje na Białołęce

Wszystkie promocje

Mieszkania na sprzedaż na Białołęce

Podobne lokalizacje