Nowe mieszkania w Sochaczewie

Hala targowa mazowieckie - Sochaczew

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Sochaczewie. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Sochaczewie

Sochaczew usytuowany jest w centralnej części powiatu sochaczewskiego w województwie mazowieckim. Obszar miasta o powierzchni 26 km2 przecina rzeka Bzura oraz otaczają tereny leśne, m.in.: Puszcza Kampinoska i Puszcza Bolimowska. Sochaczew jest przemysłowym i handlowo-usługowym ośrodkiem powiatu, toteż znajdują się tu duże zakłady produkcyjne, np. Boryszew S.A., Wavin Metalplast-Buk, ProLogis, Bakoma czy PCB Plecewice S.A., a także skupiska sklepów, jak centra handlowe: Sonata Park i Multishop czy wielkopowierzchniowe markety. Zabudowę mieszkaniową stanowią domy jednorodzinne oraz wille na Boryszewie, a do zabytków należą m.in. otoczony parkiem Dwór Garbolewskich czy ruiny Zamku Książąt Mazowieckich. W mieście znajduje się Muzeum Kolei Wąskotorowej, które oferuje przejazdy zabytkową kolejką, a także funkcjonuje Kino Mazowsze.

W Sochaczewie aktualnie jest na sprzedaż 6 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Sochaczewie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 50,00 do 60,00 m2, w tym:

  • 1 mieszkanie 2-pokojowych,
  • 5 mieszkań 3-pokojowych.

Ceny mieszkań w Sochaczewie

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Sochaczewie wynoszą od 4 600 zł do 4 900 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Sochaczewie kosztuje 243 615 zł.

W Sochaczewie nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Polecane mieszkania w Sochaczewie

Podobne lokalizacje