Nowe mieszkania w Markach

Hala targowa mazowieckie - Marki

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Markach. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Markach

Marki to miasto usytuowane w powiecie wołomińskim, na północny wschód od Warszawy. Miasteczko zajmuje obszar o powierzchni 26 km2, który przecinają rzeki: Długa i Czarna oraz otaczają tereny leśne. Dogodna lokalizacja w odległości 14 km od centrum Warszawy sprawia, że w Markach mieszka ponad 29 tys. osób. Zabudowę mieszkaniową stanowią: domy jednorodzinne, budynki wielorodzinne oraz czterokondygnacyjne bloki. Unikatowym obiektem urbanistycznym jest osiedle Briggsówka, gdzie znajdują się pozostałości fabryki Briggsów, zabytkowa rezydencja oraz tzw. familoki – dawne budynki mieszkalne dla robotników. Osią miasta jest Al. Józefa Piłsudskiego, zaś obszary zieleni to: Park Miejski i rezerwat Horowe Bagno. W Markach zlokalizowane jest Centrum Handlowe M1 oraz mieści się wiele cegielni i zakładów produkcyjnych, min.: Tchibo Manufacturing Poland i Komandor Warszawa S.A. Kursują tutaj autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej, a ważną arterią jest droga krajowa nr 8 (Warszawa – Białystok).

W Markach aktualnie jest na sprzedaż 482 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 11 inwestycjach deweloperskich, z których 15 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Markach mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 30,00 do 161,00 m2, w tym:

  • 4 mieszkania 1-pokojowych,
  • 102 mieszkania 2-pokojowych,
  • 216 mieszkań 3-pokojowych,
  • 135 mieszkań 4-pokojowych,
  • 8 mieszkań 5-pokojowych,
  • 4 mieszkania 6-pokojowych.

Ceny mieszkań w Markach

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Markach wynoszą od 3 999 zł do 6 494 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Markach kosztuje 185 937 zł.

Ceny domów w Markach

W Markach mamy 13 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 135,00 do 150,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w Markach wynoszą od 3 193 zł do 3 763 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w Markach kosztuje 469 000 zł.

Aktualnie w w Markach deweloperzy przygotowali 3 atrakcyjne oferty promocyjne.

Polecane mieszkania w Markach

Wybrane promocje w Markach

Wszystkie promocje

Podobne lokalizacje