Nowe mieszkania na Ochocie

Hala targowa mazowieckie - Ochota

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami na Ochocie. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Ochocie

Uchodząca za jedną spośród najbardziej atrakcyjnych dzielnic lewobrzeżnej części stolicy, Ochota, to niewielki i zarazem najgęściej zaludniony obszar miasta. Znaczną część dzielnicy zajmują strefy zieleni, zwłaszcza parki i skwery, wśród których warto wymienić Park im. Marszałka Piłsudskiego, Park Szczęśliwicki czy Park Wielkopolski. Enklawy zieleni stanowią przestrzeń zaadaptowaną do uprawiania sportu i rekreacji, toteż nie brakuje placów zabaw, ścieżek rowerowych, alei spacerowych czy boisk. Uroku nadaje okolicy niska, kameralna i często zabytkowa architektura. Na szczególną uwagę zasługują osiedla-ogrody: Staszica i Lubeckiego oraz przedwojenne kamienice. Na południowej Ochocie powstają nowe, harmonijnie wkomponowane w pejzaż, osiedla mieszkaniowe. Ośrodkiem o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są Aleje Jerozolimskie (jedna z głównych arterii stolicy), a także ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Na terenie dzielnicy znajdują się centra handlowe, teatry, muzea i uczelnie wyższe .

Na Ochocie aktualnie jest na sprzedaż 520 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 15 inwestycjach deweloperskich, z których 18 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy na Ochocie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 17,00 do 155,00 m2, w tym:

  • 108 mieszkań 1-pokojowych,
  • 112 mieszkań 2-pokojowych,
  • 195 mieszkań 3-pokojowych,
  • 77 mieszkań 4-pokojowych,
  • 21 mieszkań 5-pokojowych.

Ceny mieszkań na Ochocie

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży na Ochocie wynoszą od 7 500 zł do 17 914 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie na Ochocie kosztuje 239 201 zł.

Ceny domów na Ochocie

Na Ochocie mamy 4 inwestycje deweloperskie z domami o powierzchni od 173,00 do 217,00 m2.

Aktualnie w na Ochocie deweloperzy przygotowali 2 atrakcyjne oferty promocyjne.

Polecane mieszkania na Ochocie

Mieszkania na sprzedaż na Ochocie

Podobne lokalizacje