Nowe mieszkania na Ursynowie

Hala targowa mazowieckie - Ursynów

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami na Ursynowie. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Ursynowie

Usytuowany na południu Warszawy Ursynów zajmuje zarówno pod względem obszaru, jak i liczby mieszkańców, trzecie miejsce wśród największych dzielnic stolicy. Na powierzchni liczącej ok. 44 km2 mieszka ok. 148 tys. ludzi, lecz dzielnica nie jest zatłoczona. Sprzyja temu obecność przestrzeni naturalnego krajobrazu: Rezerwatu Las Kabacki i polodowcowego Jeziora Imielińskiego, a także miejskiej zieleni, jak: Park Romana Kozłowskiego, Gucin Gaj czy Ogród Botaniczny PAN. Ursynów to największe w stolicy skupisko osiedli mieszkaniowych, jednakże zabudowa jest niejednolita. Dominują blokowiska, na Moczydle i Ursynowie Zachodnim znajdują się osiedla domków jednorodzinnych, zaś w Wolicy występują domy reprezentujące dawne budownictwo podmiejskie. Na terenie dzielnicy znajdują się tory do wyścigów konnych, Arena Ursynów oraz Park Kultury w Powsinie. Do Śródmieścia można dojechać metrem, które odjeżdża z pięciu stacji, a głównymi arteriami są: Al. KEN, Al. Jana Anody Rodowicza czy ul. Puławska.

Na Ursynowie aktualnie jest na sprzedaż 806 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 30 inwestycjach deweloperskich, z których 146 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy na Ursynowie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 27,00 do 148,00 m2, w tym:

  • 18 mieszkań 1-pokojowych,
  • 201 mieszkań 2-pokojowych,
  • 299 mieszkań 3-pokojowych,
  • 93 mieszkania 4-pokojowych,
  • 11 mieszkań 5-pokojowych,
  • 2 mieszkania 6-pokojowych.

Ceny mieszkań na Ursynowie

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży na Ursynowie wynoszą od 5 008 zł do 15 000 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie na Ursynowie kosztuje 211 500 zł.

Ceny domów na Ursynowie

Na Ursynowie mamy 168 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 63,00 do 258,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży na Ursynowie wynoszą od 5 151 zł do 14 209 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom na Ursynowie kosztuje 383 000 zł.

Aktualnie w na Ursynowie deweloperzy przygotowali 3 atrakcyjne oferty promocyjne.

Polecane mieszkania na Ursynowie

Wybrane promocje na Ursynowie

Wszystkie promocje

Mieszkania na sprzedaż na Ursynowie

Podobne lokalizacje