Nowe mieszkania w Wesołej

Hala targowa mazowieckie - Wesoła

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Wesołej. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Wesołej

Wesoła to wysunięta na wschód dzielnica Warszawy, zajmująca obszar o powierzchni ok. 23 km2. Aż 2/3 tego terenu to malownicze przestrzenie naturalnego krajobrazu: sosnowe lasy, pagórkowate wzniesienia i liczne zbiorniki wodne, które nadają miejscu charakter spokojnej, zielonej enklawy. Przy ulicach przypominających niekiedy leśne aleje usytuowane są niskie budynki: wille oraz domy jedno- i wielorodzinne, które nie tworzą dużych skupisk, toteż dzielnica nie jest zatłoczona i zachowuje swoisty, leśny mikroklimat. Gęściejsza, lecz konsekwentnie niska zabudowa handlowo-usługowa występuje natomiast na Osiedlu Zielona. Wesoła uchodzi za jeden z najbezpieczniejszych rejonów stolicy, a walory przyrodnicze okolic zachęcają do sportu i rekreacji, toteż nie brakuje tutaj: ścieżek rowerowych, kortów tenisowych czy terenów do jazdy konnej. Z dzielnicy do centrum można dojechać pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej, a ważną arterią wiodącą poza wschodnią granicę miasta jest Trakt Brzeski.

W Wesołej aktualnie jest na sprzedaż 99 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 4 inwestycjach deweloperskich.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Wesołej mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 26,00 do 120,00 m2, w tym:

  • 5 mieszkań 1-pokojowych,
  • 34 mieszkania 2-pokojowych,
  • 40 mieszkań 3-pokojowych,
  • 20 mieszkań 4-pokojowych.

Ceny mieszkań w Wesołej

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Wesołej wynoszą od 6 100 zł do 8 800 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Wesołej kosztuje 195 800 zł.

W Wesołej nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Polecane mieszkania w Wesołej

Mieszkania na sprzedaż w Wesołej

Podobne lokalizacje