Nowe mieszkania na Pradze-Północ

Hala targowa mazowieckie - Praga-Północ

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami na Pradze-Północ. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Pradze-Północ

Praga-Północ to niewielka, położona na prawym brzegu Wisły, dzielnica Warszawy, która słynie z przedwojennej architektury, a także cieszy się popularnością ze względu na relikty tzw. warszawskiego folkloru. Wzdłuż ulicy Targowej usytuowane zostały najstarsze, stylowe kamienice, we wnętrzach których znajdują się obecnie galerie sztuki, pracownie artystyczne, kawiarnie i restauracje. Zabytkowa architektura stanowi także część zabudowy Nowej Pragi oraz Szmulowizny, lecz występują tu także rozległe socrealistyczne blokowiska. Nowe inwestycje mieszkaniowe powstają natomiast w malowniczym rejonie Portu Praskiego. Największymi kompleksami przyrodniczymi na terenie dzielnicy są Park Praski i Ogród Zoologiczny. Znajduje się tu również kino i aż 4 teatry. Z Pragi-Północ jest zaledwie 10 minut drogi do centrum miasta, gdzie można dotrzeć tramwajem, autobusem, a także drugą linią metra. Ważne arterie dzielnicy to Al. Solidarności i ulice: Targowa, Jagiellońska, Szwedzka.

Na Pradze-Północ aktualnie jest na sprzedaż 557 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 22 inwestycjach deweloperskich, z których 23 to oferty już wybudowane i oddane do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy na Pradze-Północ mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 23,00 do 150,00 m2, w tym:

  • 212 mieszkań 1-pokojowych,
  • 189 mieszkań 2-pokojowych,
  • 126 mieszkań 3-pokojowych,
  • 10 mieszkań 4-pokojowych,
  • 5 mieszkań 5-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 6-pokojowych.

Ceny mieszkań na Pradze-Północ

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży na Pradze-Północ wynoszą od 7 560 zł do 18 000 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie na Pradze-Północ kosztuje 197 821 zł.

Na Pradze-Północ nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Aktualnie w na Pradze-Północ deweloperzy przygotowali 4 atrakcyjne oferty promocyjne oraz obniżyli ceny ofertowe w 2 nieruchomościach. Na Pradze-Północ mamy także 1 ofertę w przedsprzedaży.

Polecane mieszkania na Pradze-Północ

Wybrane promocje na Pradze-Północ

Wszystkie promocje

Mieszkania na sprzedaż na Pradze-Północ

Podobne lokalizacje