Nowe mieszkania w Wołominie

Hala targowa mazowieckie - Wołomin

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Wołominie. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Wołominie

Wołomin jest miastem powiatowym, leżącym w województwie mazowieckim, w aglomeracji warszawskiej. Położony ok. 10 km od granic Warszawy na linii kolejowej do Białegostoku, stanowi idealną lokalizację dla osób pracujących w stolicy, chcących mieszkać na obrzeżach dużego miasta. Wołomin jest dość niewielki, a liczba mieszkańców nie przekracza 38 tys. Obszar aglomeracji podzielony jest na 15 osiedli. Charakterystyczna zabudowa to przede wszystkim bloki wybudowane w technologii wielkopłytowej, nowe inwestycje mieszkaniowe oraz budynki domów jednorodzinnych. Tereny powiatu wołomińskiego to zróżnicowane przyrodniczo piękne miejsca do rekreacji i odpoczynku. W pobliżu znajduje się Zalew Zegrzyński, rzeka Bug, lasy, łąki oraz rozlewiska pełne dzikich zwierząt. Sam powiat jest wyjątkowo atrakcyjnym miejscem dla inwestorów. Bliskość stolicy przyciąga znaczące firmy, co przyczynia się do niskiego bezrobocia i intensywnego gospodarczego rozwoju okolicy.

W Wołominie aktualnie jest na sprzedaż 147 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 3 inwestycjach deweloperskich.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Wołominie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 28,00 do 78,00 m2, w tym:

  • 13 mieszkań 1-pokojowych,
  • 58 mieszkań 2-pokojowych,
  • 62 mieszkania 3-pokojowych,
  • 6 mieszkań 4-pokojowych.

Ceny mieszkań w Wołominie

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Wołominie wynoszą od 5 900 zł do 6 980 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Wołominie kosztuje 196 975 zł.

Ceny domów w Wołominie

W Wołominie mamy 8 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni 129,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w Wołominie wynoszą od 3 558 zł do 4 349 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w Wołominie kosztuje 458 065 zł.

Aktualnie w w Wołominie deweloperzy przygotowali 1 atrakcyjną ofertę promocyjną.

Polecane mieszkania w Wołominie

Podobne lokalizacje