Nowe mieszkania w Radomiu

Hala targowa mazowieckie - Radom

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Radomiu. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Radomiu

Radom usytuowany jest w centralnej Polsce, na Nizinie Mazowieckiej, nad rzeką Mleczną. Miasto stanowi ważny ośrodek przemysłowo-usługowy, a na jego terenie o powierzchni 112 km2 mieszka ok. 218 tys. osób. Zabudowa mieszkaniowa jest zróżnicowana: przeważają osiedla bloków z wielkiej płyty oraz skupiska domów jednorodzinnych. W Śródmieściu znajdują się zabytkowe kamienice oraz reprezentacyjna ulica Żeromskiego, zaś na osiedlach Idalin i Obozisko występują niskie budynki wielorodzinne. Gołębiów I i II oraz Ustronie to tereny industrialne otoczone blokowiskami. Wśród największych zakładów produkcyjnych znajdują się m.in.: Fabryka Broni Łucznik, Polska Grupa Zbrojeniowa S.A., Komandor S.A. czy Polski Tytoń. W mieście zlokalizowanych jest wiele hipermarketów, 5 galerii handlowych i 8 targowisk. Otoczone zielenią przestrzenie rekreacyjne to: Zalew Borki oraz 9 parków.

W Radomiu aktualnie jest na sprzedaż 166 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 4 inwestycjach deweloperskich, z których 2 to oferty już wybudowane i oddane do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Radomiu mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 38,00 do 113,00 m2, w tym:

  • 87 mieszkań 2-pokojowych,
  • 65 mieszkań 3-pokojowych,
  • 6 mieszkań 4-pokojowych.

Ceny mieszkań w Radomiu

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Radomiu wynoszą od 3 400 zł do 5 978 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Radomiu kosztuje 210 000 zł.

Ceny domów w Radomiu

W Radomiu mamy 2 inwestycje deweloperskie z domami o powierzchni 92,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w Radomiu wynoszą od 4 450 zł do 4 550 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w Radomiu kosztuje 437 479 zł.

Polecane mieszkania w Radomiu

Podobne lokalizacje