Nowe mieszkania w Radomiu

Hala targowa mazowieckie - Radom

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Radomiu. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Radomiu

Radom usytuowany jest w centralnej Polsce, na Nizinie Mazowieckiej, nad rzeką Mleczną. Miasto stanowi ważny ośrodek przemysłowo-usługowy, a na jego terenie o powierzchni 112 km2 mieszka ok. 218 tys. osób. Zabudowa mieszkaniowa jest zróżnicowana: przeważają osiedla bloków z wielkiej płyty oraz skupiska domów jednorodzinnych. W Śródmieściu znajdują się zabytkowe kamienice oraz reprezentacyjna ulica Żeromskiego, zaś na osiedlach Idalin i Obozisko występują niskie budynki wielorodzinne. Gołębiów I i II oraz Ustronie to tereny industrialne otoczone blokowiskami. Wśród największych zakładów produkcyjnych znajdują się m.in.: Fabryka Broni Łucznik, Polska Grupa Zbrojeniowa S.A., Komandor S.A. czy Polski Tytoń. W mieście zlokalizowanych jest wiele hipermarketów, 5 galerii handlowych i 8 targowisk. Otoczone zielenią przestrzenie rekreacyjne to: Zalew Borki oraz 9 parków.

W Radomiu aktualnie jest na sprzedaż 50 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 3 inwestycjach deweloperskich, z których 4 to oferty już wybudowane i oddane do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Radomiu mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 33,00 do 92,00 m2, w tym:

  • 2 mieszkania 1-pokojowych,
  • 33 mieszkania 2-pokojowych,
  • 7 mieszkań 3-pokojowych,
  • 4 mieszkania 4-pokojowych.

Ceny domów w Radomiu

W Radomiu mamy 4 inwestycje deweloperskie z domami o powierzchni od 92,00 do 98,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w Radomiu wynoszą od 4 300 zł do 4 520 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w Radomiu kosztuje 394 525 zł.

Aktualnie w w Radomiu deweloperzy przygotowali 1 atrakcyjną ofertę promocyjną oraz obniżyli ceny ofertowe w 1 nieruchomości.

Polecane mieszkania w Radomiu

Podobne lokalizacje