Nowe mieszkania na Targówku

Hala targowa Mazowieckie - Targówek

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami na Targówku. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Targówku

W porównaniu z innymi dzielnicami Warszawy, położony w północno-wschodniej części miasta Targówek, odznacza się średniej wielkości obszarem (ok. 24 km2) i liczbą ludności wynoszącą ok. 124 tys. osób. Gęstość zaludnienia w obrębie dzielnicy ma układ niejednorodny. Największymi skupiskami ludności są wysokie blokowiska – Bródno i Targówek Mieszkaniowy, nieco mniej mieszkańców mieści zabudowa jednorodzinna na Elsnera czy willowa na Zaciszu, natomiast Targówek Fabryczny to tereny przemysłowe. Stosunkowo niskie ceny gruntów sprawiają, że w dzielnicy powstają nowoczesne osiedla mieszkaniowe, a w części przemysłowej przedsiębiorcy chętnie lokują zakłady. Targówek nie przytłacza szarością betonu, bowiem aż 30% obszaru stanowi zieleń miejska: Park Leśny Bródno, Park Bródnowski, Park Wiecha oraz liczne skwery. Głównymi środkami transportu są autobusy dojeżdżające szybko do centrum stolicy dzięki nowo wybudowanym ulicom. Na Targówku znajdują się 3 kina, 2 teatry oraz unikatowy Park Rzeźby.

Na Targówku aktualnie jest na sprzedaż 599 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 24 inwestycjach deweloperskich, z których 144 to oferty już wybudowane i oddane do użytkowania.

93 oferty nowych mieszkań spełniają kryteria rządowego programu MDM i kwalifikuje się do dopłaty do kredytu z BGK.

Ile pokoi?

Deweloperzy na Targówku mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 23,00 do 135,00 m2, w tym:

  • 96 mieszkań 1-pokojowych,
  • 141 mieszkań 2-pokojowych,
  • 226 mieszkań 3-pokojowych,
  • 81 mieszkań 4-pokojowych,
  • 3 mieszkania 5-pokojowych.

Ceny mieszkań na Targówku

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży na Targówku wynoszą od 3 900 zł do 10 536 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie na Targówku kosztuje 166 980 zł.

Ceny domów na Targówku

Na Targówku mamy 22 inwestycje deweloperskie z domami o powierzchni od 75,00 do 142,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży na Targówku wynoszą od 5 215 zł do 6 400 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom na Targówku kosztuje 473 193 zł.

Polecane mieszkania na Targówku

Wybrane promocje na Targówku

Mieszkania na sprzedaż na Targówku

Podobne lokalizacje