Nowe mieszkania na Wawrze

Hala targowa mazowieckie - Wawer

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami na Wawrze. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Wawrze

Wawer to dzielnica w południowo-wschodniej części Warszawy wyróżniająca się największym obszarem terytorialnym – ok. 80 km2. Jednocześnie jest to jeden z tych rejonów miasta, w których znajduje się najwięcej zielonej przestrzeni. Rozległe obszary naturalnego krajobrazu, na które składają się: Mazowiecki Park Krajobrazowy, Rezerwat im. Króla Jana III Sobieskiego oraz Zakole Wawerskie, a także dominacja niskiej, przeważnie willowej zabudowy, to czynniki decydujące o niewielkiej gęstości zaludnienia. Wawer jest spokojnym, malowniczym miejscem, w którym można odpocząć od miejskiego gwaru lub spędzić czas na świeżym powietrzu, rozkoszując się pięknem przyrody. Na terenie Wawra znajduje się aż 7 stacji kolejowych, toteż pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej stanowią najwygodniejszy środek transportu do centrum miasta. Ważnymi arteriami są m.in.: Most Siekierkowski, Wał Miedzeszyński, ul. Płowiecka.

Na Wawrze aktualnie jest na sprzedaż 810 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 26 inwestycjach deweloperskich, z których 28 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy na Wawrze mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 37,00 do 220,00 m2, w tym:

  • 176 mieszkań 2-pokojowych,
  • 407 mieszkań 3-pokojowych,
  • 103 mieszkania 4-pokojowych,
  • 20 mieszkań 5-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 6-pokojowych.

Ceny mieszkań na Wawrze

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży na Wawrze wynoszą od 5 098 zł do 8 700 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie na Wawrze kosztuje 269 100 zł.

Ceny domów na Wawrze

Na Wawrze mamy 100 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 85,00 do 211,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży na Wawrze wynoszą od 3 791 zł do 6 842 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom na Wawrze kosztuje 503 000 zł.

Aktualnie w na Wawrze deweloperzy przygotowali 2 atrakcyjne oferty promocyjne oraz obniżyli ceny ofertowe w 1 nieruchomości.

Polecane mieszkania na Wawrze

Wybrane promocje na Wawrze

Wszystkie promocje

Mieszkania na sprzedaż na Wawrze

Podobne lokalizacje