Nowe mieszkania na Bielanach

Hala targowa Mazowieckie - Bielany

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami na Bielanach. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Bielanach

„Zielona dzielnica” Bielany usytuowana jest na lewobrzeżnych tarasach Wisły i pod względem liczby ludności plasuje się na piątym miejscu wśród innych rejonów stolicy. Jedynie połowę powierzchni zajmują zabudowania, zaś 28% stanowią obszary lasów, parków i rezerwatów, m.in.: Las Bielański, Las i Park Młociński czy Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy „Olszyna”. Bielany sąsiadują także z Kampinoskim Parkiem Narodowym. Pośród zielonego pejzażu przebiegają liczne szlaki rowerowe i turystyczne. Niewielka ilość wysokiej architektury występuje na osiedlach: Chomiczówka, Marymont-Ruda, Stare Bielany, Wawrzyszew. Niskie, willowe budownictwo dominuje na Młocinach i Radiowie, zaś na osiedlu Piaski powstają nowe budynki mieszkalne. Dzięki przystankom autobusowym i tramwajowym, a także czterem stacjom metra, zaciszne Bielany połączone są z centrum miasta. Główną arterią jest Trasa Armii Krajowej, a ośrodkiem przemysłowym – Huta Warszawa.

Na Bielanach aktualnie jest na sprzedaż 545 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 18 inwestycjach deweloperskich, z których 24 to oferty już wybudowane i oddane do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy na Bielanach mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 28,00 do 152,00 m2, w tym:

  • 8 mieszkań 1-pokojowych,
  • 175 mieszkań 2-pokojowych,
  • 234 mieszkania 3-pokojowych,
  • 110 mieszkań 4-pokojowych,
  • 3 mieszkania 5-pokojowych.

Ceny mieszkań na Bielanach

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży na Bielanach wynoszą od 4 356 zł do 14 588 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie na Bielanach kosztuje 217 294 zł.

Ceny domów na Bielanach

Na Bielanach mamy 9 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 115,00 do 197,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży na Bielanach wynoszą od 4 800 zł do 6 418 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom na Bielanach kosztuje 720 000 zł.

Aktualnie w na Bielanach deweloperzy przygotowali 3 atrakcyjne oferty promocyjne oraz obniżyli ceny ofertowe w 1 nieruchomości.

Polecane mieszkania na Bielanach

Wybrane promocje na Bielanach

Mieszkania na sprzedaż na Bielanach

Podobne lokalizacje