Nowe mieszkania w Radzyminie

Hala targowa mazowieckie - Radzymin

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Radzyminie. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Radzyminie

Miasto Radzymin znajduje się w północno-zachodniej części powiatu wołomińskiego, w odległości 25 km od centrum Warszawy. Radzymin zajmuje terytorium o powierzchni ok. 24 km2, na którym mieszka ponad 11 tys. osób. Dominuje tutaj niska zabudowa mieszkaniowa: domy jednorodzinne i dwukondygnacyjne budynki wielorodzinne. Znaczną część obszaru zajmują grunty rolne z zabudową zagrodową oraz tereny leśne, stanowiące 25% powierzchni. Przepływają tędy rzeki: Bug, Rządza i Narew, które uchodzą do – graniczącego z miastem i pełniącego funkcje rekreacyjne – Zalewu Zegrzyńskiego. Północna i północno-zachodnia część Radzymina to kompleksy leśne tzw. Rejentówki, gdzie znajdują się liczne domy letniskowe. W mieście funkcjonują drobne przedsiębiorstwa i wiele cegielni.

W Radzyminie aktualnie jest na sprzedaż 133 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 5 inwestycjach deweloperskich, z których 8 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Radzyminie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 27,00 do 110,00 m2, w tym:

  • 20 mieszkań 1-pokojowych,
  • 53 mieszkania 2-pokojowych,
  • 28 mieszkań 3-pokojowych,
  • 24 mieszkania 4-pokojowych.

Ceny mieszkań w Radzyminie

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Radzyminie wynoszą od 4 095 zł do 6 500 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Radzyminie kosztuje 172 380 zł.

Ceny domów w Radzyminie

W Radzyminie mamy 8 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 99,00 do 123,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w Radzyminie wynoszą od 3 250 zł do 4 148 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w Radzyminie kosztuje 399 000 zł.

Aktualnie w w Radzyminie deweloperzy przygotowali 1 atrakcyjną ofertę promocyjną oraz obniżyli ceny ofertowe w 1 nieruchomości.

Polecane mieszkania w Radzyminie

Wybrane promocje w Radzyminie

Wszystkie promocje

Podobne lokalizacje