Nowe mieszkania w Sulejówku

Hala targowa mazowieckie - Sulejówek

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Sulejówku. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Sulejówku

Sulejówek to miasto w powiecie mińskim, zlokalizowane w województwie mazowieckim. Należy do aglomeracji warszawskiej i oddalony jest od stolicy zaledwie 18 kilometrów. Południową granicę Sulejówka wyznacza Trakt Brzeski czyli droga krajowa biegnąca na trasie Warszawa– Terespol – Moskwa i gmina Wiązowna. Północna część miasta to lasy poligonu wojskowego sąsiadujące z Zielonką. Zachodnią granicę stanowi Warszawa - Wesoła, a wschodnią gmina Halinów. Ponad 1/3 powierzchni Sulejówka zajmują lasy i parki. Teren posiada ogromny potencjał inwestycyjny. Kompleks leśny, obszerne grunty sprzyjają rozwojowi przedsiębiorstw i branży turystyczno- rekreacyjnej.

Sulejówek to zdecydowanie miasto przyjazne rodzinom z dziećmi, które cenią bliskość dużego miasta i możliwość wypoczynku na świeżym powietrzu. Dojazd do Warszawy zajmuje tylko kilka minut, a doskonale funkcjonująca komunikacja miejska zapewnia łatwy dojazd do pracy czy szkoły bez konieczności używania samochodu. Mieszkańcy Sulejówka do dyspozycji posiadają dwie stacje kolei podmiejskiej i liczne połączenia autobusowe, które gwarantują szybki i wygodny dojazd do stolicy.

W Sulejówku aktualnie jest na sprzedaż 36 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Sulejówku mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 42,00 do 85,00 m2, w tym:

  • 15 mieszkań 2-pokojowych,
  • 14 mieszkań 3-pokojowych,
  • 7 mieszkań 4-pokojowych.

Ceny mieszkań w Sulejówku

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Sulejówku wynoszą od 6 100 zł do 6 800 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Sulejówku kosztuje 274 105 zł.

W Sulejówku nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Polecane mieszkania w Sulejówku

Podobne lokalizacje