Nowe mieszkania na Ursusie

Hala targowa mazowieckie - Ursus

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami na Ursusie. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Ursusie

Ursus położony jest w zachodniej części Warszawy i należy do najmniejszych dzielnic miasta, zajmując obszar o powierzchni ok. 9,4 km2. Rejon znany dawniej jako ośrodek przemysłu z zakładami mechanicznymi i cegielnią, dziś pełni przede wszystkim funkcje mieszkaniowe. Dzielnicę zamieszkuje obecnie ok. 55 tys. osób, a nowe budynki mieszkalne powstają na odrolnionych terenach Skoroszy oraz na postindustrialnym obszarze Szamot. Niska zabudowa domów jednorodzinnych dominuje w Gołąbkach, zaś wysokie bloki występują na osiedlu Niedźwiadek oraz na Skoroszach. W dzielnicy znajdują się 3 centra handlowe: Factory Ursus, Skorosze oraz Galeria Gawra, a także siedziba firmy Oriflame. Tereny miejskiej zieleni to parki: Czechowicki, Hassów i Achera. Odległość do centrum miasta wynosi 9 km, toteż najszybciej można tam dojechać pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej. Ursus położony jest u zbiegu międzynarodowych arterii: Trasy poznańskiej E-30 i Trasy katowickiej E-67.

Na Ursusie aktualnie jest na sprzedaż 932 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 25 inwestycjach deweloperskich, z których 18 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy na Ursusie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 27,00 do 114,00 m2, w tym:

  • 8 mieszkań 1-pokojowych,
  • 265 mieszkań 2-pokojowych,
  • 503 mieszkania 3-pokojowych,
  • 122 mieszkania 4-pokojowych,
  • 2 mieszkania 6-pokojowych.

Ceny mieszkań na Ursusie

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży na Ursusie wynoszą od 6 031 zł do 8 500 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie na Ursusie kosztuje 247 935 zł.

Ceny domów na Ursusie

Na Ursusie mamy 6 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 196,00 do 293,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży na Ursusie wynoszą od 5 400 zł do 6 005 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom na Ursusie kosztuje 1 094 000 zł.

Aktualnie w na Ursusie deweloperzy przygotowali 1 atrakcyjną ofertę promocyjną.

Polecane mieszkania na Ursusie

Wybrane promocje na Ursusie

Wszystkie promocje

Mieszkania na sprzedaż na Ursusie

Podobne lokalizacje