Nowe mieszkania na Rembertowie

Hala targowa mazowieckie - Rembertów

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami na Rembertowie. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Rembertowie

Dzielnica Rembertów na wschodzie Warszawy należy do najmniej zaludnionych rejonów miasta. Na obszarze liczącym niespełna 20 km2 powierzchni zamieszkuje ok. 24 tys. osób, co wpływa na bezpieczeństwo lokalnej ludności. Przyczyną niewielkiej liczby mieszkańców jest niska – jednorodzinna i wielorodzinna zabudowa oraz znaczna ilość obszarów leśnych, które stanowią aż 30% terenu Rembertowa. Do najbardziej wartościowych kompleksów zieleni należy rezerwat przyrody Kawęczyn. Usytuowanie na obrzeżach miasta, zaciszna i spokojna okolica, walory przyrodnicze oraz wciąż powstająca niska zabudowa mieszkaniowa sprawiają, że dzielnica jest atrakcyjnym miejscem zamieszkania. Sprawną komunikację między Rembertowem a centrum stolicy zapewniają linie Szybkiej Kolei Miejskiej (podróż trwa zaledwie 15 minut). Charakterystycznym rysem dzielnicy są obiekty wojskowe: Akademia Obrony Narodowej, Centralne Archiwum Wojskowe oraz Wojskowy Instytut Chemii i Radiometrii.

Na Rembertowie aktualnie jest na sprzedaż 154 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 6 inwestycjach deweloperskich, z których 2 to oferty już wybudowane i oddane do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy na Rembertowie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 25,00 do 114,00 m2, w tym:

  • 5 mieszkań 1-pokojowych,
  • 66 mieszkań 2-pokojowych,
  • 66 mieszkań 3-pokojowych,
  • 9 mieszkań 4-pokojowych,
  • 3 mieszkania 5-pokojowych.

Ceny mieszkań na Rembertowie

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży na Rembertowie wynoszą od 6 000 zł do 8 900 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie na Rembertowie kosztuje 222 112 zł.

Ceny domów na Rembertowie

Na Rembertowie mamy 5 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni 188,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży na Rembertowie wynoszą 4 344 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom na Rembertowie kosztuje 899 000 zł.

Aktualnie w na Rembertowie deweloperzy przygotowali 3 atrakcyjne oferty promocyjne oraz obniżyli ceny ofertowe w 1 nieruchomości.

Polecane mieszkania na Rembertowie

Wybrane promocje na Rembertowie

Wszystkie promocje

Mieszkania na sprzedaż na Rembertowie

Podobne lokalizacje