Nowe mieszkania w Górze Kalwarii

Hala targowa mazowieckie - Góra Kalwaria

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Górze Kalwarii. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje O Górze Kalwarii

Góra Kalwaria to miasto województwa mazowieckiego, położone nad Wisłą, w odległości 34 km od centrum Warszawy. Na obszarze o powierzchni liczącej prawie 14 km2 zamieszkuje ponad 11 tys. osób. Zabytkowy układ urbanistyczny miasta oparty jest na planie krzyża łacińskiego, a zabudowę mieszkaniową stanowią: domy jednorodzinne i wielorodzinne, kamienice oraz niskie bloki. Do obiektów zabytkowych należą budynki klasycystyczne: Ratusz oraz Remiza strażacka. W mieście zlokalizowanych jest kilka większych zakładów produkcyjnych oraz wiele małych firm zajmujących się handlem lub usługami. Na bazę turystyczną składają się m.in. hotele, restauracje, muzeum etnograficzne, kino i obiekty sportowe, jak Stadion Miejski czy Zespół Basenowo-Rekreacyjny.

W Górze Kalwarii aktualnie jest na sprzedaż 5 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej, z których 5 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Górze Kalwarii mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 63,00 do 67,00 m2, w tym:

  • 5 mieszkań 3-pokojowych.

Ceny mieszkań w Górze Kalwarii

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Górze Kalwarii wynoszą 5 200 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Górze Kalwarii kosztuje 327 600 zł.

W Górze Kalwarii nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Polecane mieszkania w Górze Kalwarii

Podobne lokalizacje