Nowe mieszkania w powiecie żyrardowskim

Hala targowa mazowieckie - żyrardowski

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w powiecie żyrardowskim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o powiecie żyrardowskim

Powiat żyrardowski znajduje się w zachodniej części województwa mazowieckiego, pomiędzy aglomeracjami: warszawską i łódzką. Na obszar o powierzchni prawie 533 km2 składają się miasta: Żyrardów i Mszczonów oraz gminy wiejskie: Radziejowice, Puszcza Mariańska i Wiskitki. Powiat zamieszkuje ponad 76,5 tys. osób, zaś do obiektów mieszkalnych należą: wille, domy jedno- i wielorodzinne oraz niskie bloki. Zabytki to: postindustrialne budynki w centrum Żyrardowa oraz okoliczne dworki i pałace, np. Dworek państwa Czarneckich w Mszczonowie czy Pałac w Osuchowie. W powiecie zlokalizowanych jest wiele firm, min. Stabar, FM Polska, Knauf Pack, a kompleksami handlowo-usługowymi są 2 galerie handlowe w Żyrardowie. W obrębie powiatu znajdują się tereny parku krajobrazowego, 5 rezerwatów przyrody, zaś obiektami sportowo-rekreacyjnymi są: Aqua Żyrardów i Termy Mszczonów. Przez powiat przebiega trasa E67, autostrada A2 oraz drogi krajowe: nr 50 (Ciechanów – Ostrów Mazowiecka) i nr 70 (Łowicz – Zawady).

W powiecie żyrardowskim aktualnie jest na sprzedaż 98 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w powiecie żyrardowskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 34,00 do 74,00 m2, w tym:

  • 58 mieszkań 2-pokojowych,
  • 30 mieszkań 3-pokojowych,
  • 10 mieszkań 4-pokojowych.

W powiecie żyrardowskim nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Polecane mieszkania w powiecie żyrardowskim

Mieszkania na sprzedaż w powiecie żyrardowskim

Podobne lokalizacje