Nowe mieszkania w powiecie wołomińskim

Hala targowa mazowieckie - wołomiński

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w powiecie wołomińskim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o powiecie wołomińskim

Powiat wołomiński położony jest na północny wschód od Warszawy i należy do najbardziej zaludnionych powiatów województwa mazowieckiego. Obszar o powierzchni ok. 955 km2 zamieszkują ponad 222 tys. osób, a przeważającą część terenu stanowią grunty rolne i kompleksy leśne. Do powiatu należy 5 gmin wiejskich, zaś miasta: Wołomin, Kobyłka, Marki, Ząbki, Zielonka, Radzymin i Tłuszcz usytuowane są wśród zielonych, zacisznych okolic. Zabudowę mieszkalną miast stanowią niskie budynki jedno- i wielorodzinne oraz czterokondygnacyjne bloki. Ząbki to miasto-ogród z zabytkowymi willami, zaś w Markach znajduje się unikatowa architektura postindustrialna. W Markach zlokalizowane są też duże zakłady produkcyjne, zaś na pozostałym obszarze – cegielnie. W obrębie powiatu znajdują się rezerwaty: Horowe Bagno i Grabicz oraz kąpielisko Glinianki. Kursują tutaj autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej oraz pociągi Kolei Mazowieckich. Najważniejsza arteria to droga krajowa nr 8 (Warszawa – Białystok).

W powiecie wołomińskim aktualnie jest na sprzedaż 1 215 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 35 inwestycjach deweloperskich, z których 32 to oferty już wybudowane i oddane do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w powiecie wołomińskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 25,00 do 170,00 m2, w tym:

  • 60 mieszkań 1-pokojowych,
  • 408 mieszkań 2-pokojowych,
  • 471 mieszkań 3-pokojowych,
  • 211 mieszkań 4-pokojowych,
  • 11 mieszkań 5-pokojowych,
  • 4 mieszkania 6-pokojowych.

Ceny mieszkań w powiecie wołomińskim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w powiecie wołomińskim wynoszą od 3 999 zł do 8 900 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w powiecie wołomińskim kosztuje 172 380 zł.

Ceny domów w powiecie wołomińskim

W powiecie wołomińskim mamy 46 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 99,00 do 165,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w powiecie wołomińskim wynoszą od 3 193 zł do 4 349 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w powiecie wołomińskim kosztuje 399 000 zł.

Aktualnie w w powiecie wołomińskim deweloperzy przygotowali 8 atrakcyjnych ofert promocyjnych oraz obniżyli ceny ofertowe w 3 nieruchomościach.

Polecane mieszkania w powiecie wołomińskim

Wybrane promocje w powiecie wołomińskim

Wszystkie promocje

Mieszkania na sprzedaż w powiecie wołomińskim

Podobne lokalizacje