Nowe mieszkania w powiecie warszawskim zachodnim

Hala targowa mazowieckie - warszawski zachodni

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w powiecie warszawskim zachodnim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o powiecie warszawskim zachodnim

Powiat warszawski zachodni usytuowany jest w środkowej części województwa mazowieckiego i zajmuje obszar o powierzchni 533 km2, na którym mieszka ponad 100 tys. osób. Na atrakcyjność lokalizacji wpływa zarówno niewielka odległość od Warszawy, jak i obecność Puszczy Kampinoskiej. Do terytorium powiatu należą gminy miejsko-wiejskie: Łomianki, Błonie i Ożarów Mazowiecki oraz obszary wiejskie: Izabelin, Kampinos, Leszno i Stare Babice. Południową cześć zajmują grunty uprawne, a w Broniszach znajduje się – jeden z największych w kraju – Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy. Bliskość stolicy oraz zielone, zaciszne okolice wpływają na rozwój architektury mieszkalnej: domów jednorodzinnych i budynków wielorodzinnych. Przemysł rozwija się w Ożarowie Mazowieckim oraz w Błoniach, gdzie mieszczą się Zakłady Mechaniczno-Precyzyjne. Miejscami zakupów są: 2 galerie i centrum handlowe. Przez powiat przebiegają drogi krajowe: nr 2 (Warszawa – Poznań), nr 7 (Gdańsk – Chyżne) i nr 92 (Rzepin – Warszawa).

W powiecie warszawskim zachodnim aktualnie jest na sprzedaż 712 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 29 inwestycjach deweloperskich, z których 90 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w powiecie warszawskim zachodnim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 25,00 do 222,00 m2, w tym:

  • 27 mieszkań 1-pokojowych,
  • 250 mieszkań 2-pokojowych,
  • 207 mieszkań 3-pokojowych,
  • 75 mieszkań 4-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 5-pokojowych.

Ceny mieszkań w powiecie warszawskim zachodnim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w powiecie warszawskim zachodnim wynoszą od 4 356 zł do 9 910 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w powiecie warszawskim zachodnim kosztuje 168 251 zł.

Ceny domów w powiecie warszawskim zachodnim

W powiecie warszawskim zachodnim mamy 152 inwestycje deweloperskie z domami o powierzchni od 101,00 do 241,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w powiecie warszawskim zachodnim wynoszą od 3 625 zł do 4 788 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w powiecie warszawskim zachodnim kosztuje 550 000 zł.

Aktualnie w w powiecie warszawskim zachodnim deweloperzy przygotowali 7 atrakcyjnych ofert promocyjnych oraz obniżyli ceny ofertowe w 3 nieruchomościach.

Polecane mieszkania w powiecie warszawskim zachodnim

Wybrane promocje w powiecie warszawskim zachodnim

Wszystkie promocje

Mieszkania na sprzedaż w powiecie warszawskim zachodnim

Podobne lokalizacje