Nowe mieszkania w powiecie Piaseczyńskim

Hala targowa Mazowieckie - Piaseczyński

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w powiecie Piaseczyńskim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o powiecie Piaseczyńskim

Powiat piaseczyński znajduje się w środkowej części województwa mazowieckiego i należy do najbogatszych oraz najintensywniej rozwijających się powiatów w Polsce. W jego obrębie znajdują się miasta: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Tarczyn oraz 223 wsie. Obszar o powierzchni 621 km2 przecinają liczne rzeki, m.in. Wisła, Jeziorka, Czarna, Utrata, a w ich dolinach występują łąki i torfowiska. Znaczne połacie terenu zajmują lasy, np. Chojnowskie, zaś pejzaż urozmaicają stawy, zalewy i wydmy. Warunki naturalne sprzyjają turystce i rekreacji, toteż w powiecie znajdują się liczne obiekty i kluby sportowe, tereny do jazdy konnej, kąpielisko Zalesie Górne oraz dobrze rozwinięta baza noclegowa i gastronomiczna. Dominuje niska zabudowa mieszkaniowa i usługowo-handlowa, a do obiektów zabytkowych należą m.in. Zamek w Czersku, wille i dwory. Ważne arterie to trasa E77 oraz drogi krajowe: nr 79 i nr 50. Do stolicy kursuje stąd 18 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej.

W powiecie Piaseczyńskim aktualnie jest na sprzedaż 915 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 64 inwestycjach deweloperskich, z których 189 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w powiecie Piaseczyńskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 22,00 do 296,00 m2, w tym:

  • 14 mieszkań 1-pokojowych,
  • 216 mieszkań 2-pokojowych,
  • 286 mieszkań 3-pokojowych,
  • 88 mieszkań 4-pokojowych,
  • 16 mieszkań 5-pokojowych,
  • 11 mieszkań 6-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 7-pokojowych.

Ceny mieszkań w powiecie Piaseczyńskim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w powiecie Piaseczyńskim wynoszą od 3 238 zł do 8 118 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w powiecie Piaseczyńskim kosztuje 144 960 zł.

Ceny domów w powiecie Piaseczyńskim

W powiecie Piaseczyńskim mamy 266 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 63,00 do 600,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w powiecie Piaseczyńskim wynoszą od 3 113 zł do 7 665 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w powiecie Piaseczyńskim kosztuje 328 000 zł.

Aktualnie w w powiecie Piaseczyńskim deweloperzy przygotowali 10 atrakcyjnych ofert promocyjnych. W powiecie Piaseczyńskim mamy także 2 oferty w przedsprzedaży.

Polecane mieszkania w powiecie Piaseczyńskim

Wybrane promocje w powiecie Piaseczyńskim

Mieszkania na sprzedaż w powiecie Piaseczyńskim

Podobne lokalizacje