Nowe mieszkania w powiecie mińskim

Hala targowa mazowieckie - miński

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w powiecie mińskim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o powiecie mińskim

Powiat miński zajmuje obszar 1164 km2 i jest jednym z największych powiatów województwa mazowieckiego. W obrębie powiatu znajdują się miasta: Mińsk Mazowiecki i Sulejówek, gminy miejsko-wiejskie: Halinów, Kałuszyn i Mrozy oraz 7 gmin wiejskich. Rejon zamieszkuje ok. 149 tys. osób, a znaczną część obszaru stanowią grunty rolne. Obecność dużych kompleksów leśnych i naturalnych cieków wodnych, sprzyja rozwojowi agroturystyki, toteż obiekty letniskowo-rekreacyjne znajdują się w większości gmin. Niektóre tereny należą do Nadwiślańskiego lub Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu, a w powiecie zlokalizowanych jest 8 rezerwatów. Występuje tutaj niska zabudowa drewniana i murowana, wiele zabytkowych pałaców i dworków otoczonych parkami, a w Mińsku Mazowieckim – niskie bloki. W gminie Halinów i mieście Mińsk Mazowiecki znajdują się zakłady przemysłowe. Najważniejszymi arteriami są drogi krajowe: nr 2 (część trasy międzynarodowej E30) i nr 50 (obwodnica Warszawy).

W powiecie mińskim aktualnie jest na sprzedaż 205 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 14 inwestycjach deweloperskich, z których 20 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w powiecie mińskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 29,00 do 89,00 m2, w tym:

  • 21 mieszkań 1-pokojowych,
  • 44 mieszkania 2-pokojowych,
  • 100 mieszkań 3-pokojowych,
  • 23 mieszkania 4-pokojowych.

Ceny mieszkań w powiecie mińskim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w powiecie mińskim wynoszą od 4 800 zł do 6 200 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w powiecie mińskim kosztuje 167 128 zł.

Ceny domów w powiecie mińskim

W powiecie mińskim mamy 3 inwestycje deweloperskie z domami o powierzchni od 137,00 do 223,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w powiecie mińskim wynoszą od 1 927 zł do 5 000 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w powiecie mińskim kosztuje 429 300 zł.

Polecane mieszkania w powiecie mińskim

Mieszkania na sprzedaż w powiecie mińskim

Podobne lokalizacje