Nowe mieszkania w powiecie Ciechanowskim

Hala targowa Mazowieckie - Ciechanowski

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w powiecie Ciechanowskim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o powiecie Ciechanowskim

Powiat ciechanowski jest jednym z 42 powiatów województwa mazowieckiego, które powstały w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej. Ciekawostką jest, iż opisywany powiat zajął II miejsce w Ogólnopolskim Rankingu Powiatów i Gmin w województwie mazowieckim w 2011 roku. Jego teren położony jest w obszarze noszącym nazwę "Zielone Płuca Polski". Około 37 procent powiatu stanowią stanowią obszary chronione. Powiat Ciechanowski jest niezwykle ciekawym miejscem, nie tylko ze względu na malownicze walory krajobrazowe, ale i bogatą bazę turystyczną. W regionie działa wiele ośrodków, które nie tylko zapewnią odwiedzającym nocleg, ale i zagwarantują możliwość wypoczynku i rekreacji.

W powiecie Ciechanowskim aktualnie jest na sprzedaż 12 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej, z których 12 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w powiecie Ciechanowskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 71,00 do 86,00 m2, w tym:

  • 2 mieszkania 3-pokojowych,
  • 10 mieszkań 4-pokojowych.

W powiecie Ciechanowskim nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Polecane mieszkania w powiecie Ciechanowskim

Mieszkania na sprzedaż w powiecie Ciechanowskim

Podobne lokalizacje