Nowe mieszkania w Otwocku

Hala targowa mazowieckie - Otwock

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Otwocku. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Otwocku

Otwock leży w odległości 25 km od Warszawy i zajmuje terytorium o powierzchni 47 km2. Prawie połowę obszaru stanowią tereny leśne, m.in. lasy Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, toteż Otwock przypomina miasto-park i jest popularnym miejscem wypoczynkowym oraz uzdrowiskowym. Występuje tutaj niska zabudowa usługowa i mieszkaniowa, a pośród domów jednorodzinnych i willi wyróżniają się obiekty zabytkowe, jak: Willa Sierkowskiego, Uzdrowisko A. Gurewicza, Willa Albinów czy budynki Obserwatorium Magnetyzmu Ziemskiego. Teren miasta przecinają trasy turystyczne, zaś nad rzeką Świder powstało kąpielisko. Ośrodkami handlu są: Galeria Górna oraz KOT Center.

W Otwocku aktualnie jest na sprzedaż 65 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 6 inwestycjach deweloperskich.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Otwocku mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 32,00 do 80,00 m2, w tym:

  • 4 mieszkania 1-pokojowych,
  • 19 mieszkań 2-pokojowych,
  • 22 mieszkania 3-pokojowych.

Ceny mieszkań w Otwocku

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Otwocku wynoszą od 6 300 zł do 6 900 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Otwocku kosztuje 277 932 zł.

Ceny domów w Otwocku

W Otwocku mamy 17 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 134,00 do 138,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w Otwocku wynoszą od 4 249 zł do 4 760 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w Otwocku kosztuje 570 000 zł.

Polecane mieszkania w Otwocku

Podobne lokalizacje