Nowe mieszkania w Przasnyszu

Hala targowa mazowieckie - Przasnysz

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Przasnyszu. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Przasnyszu

Przasnysz to miasto powiatowe leżące w północnej części woj. mazowieckiego. Znajduje się ok. 10 km od Warszawy i 20 km od Ciechanowa. Zamieszkuje je przeszło 17 500 osób, a jego powierzchnia wynosi 25,16 km2. Przez miejscowość przepływa rzeka Węgierka. Specyficzna lokalizacja pozwala Przasnyszowi należeć do terenów uznawanych za „Zielone Płuca Polski”. Zabudowa miasta ma charakter małomiasteczkowy ze stylem zabudowy dostosowanym do okresu powstania. Znajduje się tu sporo zabytków, w tym zespół klasztorny i kościół gotycki z XVw. Infrastruktura społeczna wychodzi naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców. Działa tu szpital z 8 oddziałami specjalistycznymi, a na dzieci czekają dwie szkoły podstawowe, dwie gimnazjalne i dwa zespoły szkół, w których funkcjonuje liceum, technikum i zawodówka. W mieście znajduje się Ośrodek Sportu i Rekreacji, dom kultury, a także biblioteka i dwa muzea. Centrum handlowe, popularne markety i sklepy prywatne pozwalają na dokonywanie wszelkich zakupów. Miasto jest dobrze skomunikowane z Warszawą i resztą kraju, dzięki drodze krajowej nr 57 i dwóm drogom wojewódzkim.

W Przasnyszu aktualnie jest na sprzedaż 73 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich, z których 6 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Przasnyszu mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 38,00 do 100,00 m2, w tym:

  • 38 mieszkań 2-pokojowych,
  • 25 mieszkań 3-pokojowych,
  • 9 mieszkań 4-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 5-pokojowych.

Ceny mieszkań w Przasnyszu

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Przasnyszu wynoszą od 4 060 zł do 4 391 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Przasnyszu kosztuje 166 000 zł.

W Przasnyszu nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Polecane mieszkania w Przasnyszu

Podobne lokalizacje