Nowe mieszkania w Pruszkowie

Hala targowa mazowieckie - Pruszków

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Pruszkowie. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Pruszkowie

Pruszków jest miastem województwa mazowieckiego, usytuowanym w odległości 15 km od centrum Warszawy. Atrakcyjność lokalizacji sprawia, że na obszarze ok. 19 km2 mieszka 59 tys. osób, a miasto jest ważnym ośrodkiem przemysłowo-usługowym. Zlokalizowane są tutaj zakłady produkcyjne takich firm, jak: L'Oréal, Herbapol czy Daewoo Electronics Manufacturing Poland, a także znajdują się centra logistyczne, np. Millennium Logistic Park. Zabudowę mieszkaniową stanowią domy jednorodzinne oraz bloki, zaś do zabytków należą liczne pałace i dwory. Zieleń miejska to: obszary chronionego krajobrazu, doliny rzek − Utraty i Żbikówki oraz 5 parków. Na uwagę wśród obiektów sportowych zasługuje kryty Tor Kolarski BGŻ Arena.

W Pruszkowie aktualnie jest na sprzedaż 387 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 13 inwestycjach deweloperskich, z których 55 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Pruszkowie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 26,00 do 114,00 m2, w tym:

  • 25 mieszkań 1-pokojowych,
  • 118 mieszkań 2-pokojowych,
  • 176 mieszkań 3-pokojowych,
  • 61 mieszkań 4-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 6-pokojowych.

Ceny mieszkań w Pruszkowie

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Pruszkowie wynoszą od 5 000 zł do 8 800 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Pruszkowie kosztuje 174 258 zł.

Ceny domów w Pruszkowie

W Pruszkowie mamy 2 inwestycje deweloperskie z domami o powierzchni od 73,00 do 74,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w Pruszkowie wynoszą od 6 250 zł do 6 502 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w Pruszkowie kosztuje 461 000 zł.

Aktualnie w w Pruszkowie deweloperzy przygotowali 1 atrakcyjną ofertę promocyjną oraz obniżyli ceny ofertowe w 1 nieruchomości.

Polecane mieszkania w Pruszkowie

Wybrane promocje w Pruszkowie

Wszystkie promocje

Podobne lokalizacje