Nowe mieszkania i domy w Warszawie

Hala targowa Mazowieckie - Warszawa

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Warszawie. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Warszawie

Warszawa jest stolicą Polski oraz głównym miastem województwa mazowieckiego, a jednocześnie największym miastem w kraju. Jest ośrodkiem naukowym, kulturalnym, politycznym oraz gospodarczym na skalę europejską. W jej ramach znajduje się siedziba Prezydenta, Sejmu, Senatu Rady Ministrów, Narodowego Banku Polskiego oraz wielu innych instytucji i władz centralnych. Ciekawostką jest, iż Warszawa jest jedyną stolicą w Europie, która znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie parku narodowego. W stolicy Polski znajduje się około 40 budynków, których wysokość przekracza 65 metrów. Najwyższym budynkiem jest Pałac Kultury i Nauki, zaś w następnej kolejności plasuje się Sky Tower oraz Warsaw Trade Tower. Warszawa stanowi również duży ośrodek gospodarczy. W jej ramach siedzibę posiada co dwunaste przedsiębiorstwo działające w Polsce.

W Warszawie aktualnie jest na sprzedaż 16 101 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 441 inwestycjach deweloperskich, z których 2 240 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

273 oferty nowych mieszkań spełniają kryteria rządowego programu MDM i kwalifikuje się do dopłaty do kredytu z BGK.

Ile pokoi?

Deweloperzy w Warszawie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 14,00 do 277,00 m2, w tym:

  • 1 137 mieszkań 1-pokojowych,
  • 5 352 mieszkania 2-pokojowych,
  • 6 685 mieszkań 3-pokojowych,
  • 2 048 mieszkań 4-pokojowych,
  • 220 mieszkań 5-pokojowych,
  • 23 mieszkania 6-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 7-pokojowych.

Ceny mieszkań w Warszawie

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Warszawie wynoszą od 3 900 zł do 49 092 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Warszawie kosztuje 163 136 zł.

Ceny domów w Warszawie

W Warszawie mamy 332 inwestycje deweloperskie z domami o powierzchni od 63,00 do 266,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w Warszawie wynoszą od 2 593 zł do 14 209 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w Warszawie kosztuje 354 000 zł.

Aktualnie w w Warszawie deweloperzy przygotowali 48 atrakcyjnych ofert promocyjnych oraz obniżyli ceny ofertowe w 7 nieruchomościach. W Warszawie mamy także 1 ofertę w przedsprzedaży oraz 2 oferty last minute.

Polecane mieszkania i domy w Warszawie

Wybrane promocje w Warszawie

Mieszkania na sprzedaż w Warszawie

Domy na sprzedaż w Warszawie

Lokale użytkowe w Warszawie

Podobne lokalizacje