Nowe mieszkania i domy w Warszawie i okolicach

Hala targowa Mazowieckie - Warszawa i okolice

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Warszawie i okolicach. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Warszawie i okolicach

Aglomeracja Warszawska to obszar skupiony wokół stolicy w skład którego wchodzi miasto Warszawa oraz sąsiadujące z nią powiaty. Od strony południowej są to powiat piaseczyński z miejscowościami takimi jak Piaseczno, Konstancin Jeziorna, Góra Kalwaria, Tarczyn oraz gminą Lesznowola, powiat pruszkowski z miastami Pruszków, Piastów i Brwinów, oraz gminami Raszyn, Michałowice oraz Nadarzyn, powiat otwocki z miastami Józefów, Otwock i Karczew, a także gminami Celestynów, Kołbiel a także Wiązowna, nieco dalej na południe mamy powiat grójecki.

Od wschodniej strony graniczą z Warszawą powiat miński w którym mamy Sulejówek i Mińsk Mazowiecki, oraz powiat Wołomiński z miejscowościami Ząbki, Marki, Zielonka, Radzymin, Wołomin a także Tłuszcz.

Od strony północnej mamy powiat legionowski z miastami Serock i Legionowo, oraz gminami, Jabłonna, Nieporęt oraz Wieliszew, nieco dalej na północ znajduje się powiat nowodworski z miastem Nowy Dwór Mazowiecki.

Od zachodu zaś graniczy ze stolicą powiat Warszawski Zachodni z miejscowościami Łomianki, Ożarów Mazowiecki oraz Błonie, a także gminami Izabelin, Kampinos, Leszno i Stare Babice, nieco dalej na zachód jest powiat sochaczewski z miastem Sochaczew.

Aglomeracja Warszawska jest silnie zurbanizowanym i bardzo silnie rozwiniętym regionem Polski, zapewniający nie tylko wiele rozrywek, ale i miejsca pracy oraz mieszkań. Okoliczne powiaty są bardzo dobrze skomunikowane z Warszawą poprzez kolej SKM, WKD oraz liczne połączenia autobusowe, a także coraz lepiej rozwiniętą infrastrukturę drogową.

W Warszawie i okolicach aktualnie jest na sprzedaż 19 060 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 615 inwestycjach deweloperskich, z których 2 415 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

318 ofert nowych mieszkań spełnia kryteria rządowego programu MDM i kwalifikują się do dopłaty do kredytu z BGK.

Ile pokoi?

Deweloperzy w Warszawie i okolicach mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 14,00 do 308,00 m2, w tym:

  • 1 392 mieszkania 1-pokojowych,
  • 6 212 mieszkań 2-pokojowych,
  • 7 516 mieszkań 3-pokojowych,
  • 2 543 mieszkania 4-pokojowych,
  • 264 mieszkania 5-pokojowych,
  • 40 mieszkań 6-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 7-pokojowych.

Ceny mieszkań w Warszawie i okolicach

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Warszawie i okolicach wynoszą od 2 844 zł do 49 092 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Warszawie i okolicach kosztuje 118 562 zł.

Ceny domów w Warszawie i okolicach

W Warszawie i okolicach mamy 727 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 62,00 do 440,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w Warszawie i okolicach wynoszą od 1 713 zł do 14 209 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w Warszawie i okolicach kosztuje 350 000 zł.

Aktualnie w w Warszawie i okolicach deweloperzy przygotowali 91 atrakcyjnych ofert promocyjnych oraz obniżyli ceny ofertowe w 21 nieruchomościach. W Warszawie i okolicach mamy także 3 oferty w przedsprzedaży oraz 3 oferty last minute.

Polecane mieszkania i domy w Warszawie i okolicach

Wybrane promocje w Warszawie i okolicach

Mieszkania na sprzedaż w Warszawie i okolicach

Domy na sprzedaż w Warszawie i okolicach

Lokale użytkowe w Warszawie i okolicach

Podobne lokalizacje