Stoisko dewelopera Spółdzielnia Mieszkaniowa Śnieżka

Targi Mieszkaniowe małopolskie

Agatowa II etap II - mieszkania na sprzedaż

Kraków, Bieżanów-Prokocim, ul. Agatowa

Spółdzielnia Mieszkaniowa Śnieżka
  • liczba ofert 5

  • powierzchnie 72 m2

  • liczba pokoi 4

  • termin oddania 1 kw. 2021

Szczegóły inwestycji

Ceny nominalne (brutto) Zapytaj o cenę
Powierzchnie mieszkań 72 m2
Liczba pokoi 4
Wysokość pomieszczeń 257 cm wysokości
Standard wykończenia Standard deweloperski
Liczba budynków 2
Liczba mieszkań wszystkich 90, dostępnych 5
Liczba kondygnacji naziemnych 5
Liczba kondygnacji podziemnych 1
Powierzchnie dodatkowe nie posiada
Miejsca postojowe
  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne
Komórki lokatorskie posiada, informacja w Spółdzielni
Rozpoczęcie budowy 2 kw. 2019 roku
Termin oddania 1 kw. 2021 roku
Rodzaj własności odrębna własność z własnością gruntu
Udogodnienia plac zabaw, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda, wózkarnia, patio / dziedziniec, korty tenisowe, siłownia plenerowa, internet, boisko, monitoring
Przyroda informacja u dewelopera
Opis płatności informacja w spółdzielni
Warunki rezerwacji informacja w spółdzielni
Zabezpieczenie środków klienta informacja u dewelopera
Wysokość czynszu informacja u dewelopera
Zobacz na mapie

Opis inwestycji Agatowa II etap II

Inwestycja Agatowa II – I i II etap na osiedlu Złocień w Krakowie to zespół czterech nowoczesnych i komfortowych czteropiętrowych budynków mieszkalnych z lokalem usługowym, windami i miejscami postojowymi w garażu podziemnym. Obecnie realizowany jest II etap tej inwestycji i obejmuje budowę dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych – nr 3 i 4 z garażami podziemnymi. Budowa rozpoczęła się w maju 2019 roku, a zakończenie planowane jest w I kwartale 2021 roku. Inwestycja zlokalizowana jest w dzielnicy Podgórze przy ulicy Agatowej. Różnorodność oferowanej powierzchni mieszkalnej spełnia oczekiwania zarówno młodych osób, rodzin z dziećmi, jak i dojrzałych osób szukających spokojnej okolicy do życia. Dostępne są w ofercie mieszkania od 34,85 m2 do 75,31 m2. Do mieszkań parterowych przynależeć będą przestronne tarasy lub balkony, do mieszkań na wyższych kondygnacjach balkony. W ofercie znajdują się również miejsca postojowe w podziemnym garażu. Budynki realizowane w II etapie dostosowane są do użytkowania przez osoby niepełnosprawne, starsze i dla rodzin z wózkami. W każdej klatce schodowej znajduje się winda oraz wózkownia. Budynki wyróżniają się wysoką jakością wykończenia klatek schodowych oraz elewacji. Jakość i funkcjonalność budowanych mieszkań jest dla nas sprawą priorytetową, która zapewni mieszkańcom osiedla Złocień wysoki komfort życia.
Każde mieszkanie będzie posiadało indywidualne opomiarowanie mediów, ciepła woda i ciepło dostarczane będą z MPEC-u, brak gazu.

Osiedle Złocień - wybudowane i zarządzane przez Spółdzielnię Mieszkaniową "Śnieżka", jest bezpieczne, w pełni monitorowane.
Osiedle Złocień posiada już 11 placów zabaw, 2 boiska sportowe, kort tenisowy, park fitness, Street Workout Park, pumptrack, ścieżki rowerowe, 2 przedszkola, żłobek, przychodnie, bank, a także liczne sklepy i usługi.
Na osiedlu znajduje się pętla autobusowa linii 125, 163, 183, 643. W realizacji jest budowa przystanku kolejowego "Złocień" w ramach szybkiej kolei aglomeracyjnej, dzięki czemu osiedle będzie doskonale skomunikowane z centrum miasta /17 minut/.

Inwestycja Agatowa II etap II składa się z 2 budynków w których łącznie znajduje się 90 lokali mieszkalnych o powierzchni 72 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem, oraz 1 kondygnację podziemną. Nowe mieszkania znajdujące się w inwestycji Agatowa II etap II są aktualnie w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.. Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział miejsca postojowe podziemne oraz miejsca postojowe naziemne.

Aktualnie w inwestycji Agatowa II etap II pozostało w sprzedaży 5 mieszkań o powierzchni 72 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

Bieżanów-Prokocim to XII dzielnica Krakowa, którą utworzono z 3 wsi przyłączonych do miasta w latach 40-tych XXw. Mieszka w niej 63 026 osób, a jej powierzchnia to 1847,39 ha. W zabudowie dominują nieruchomości typowe dla terenów zindustrializowanych. Wielkopłytowe bloki będące pozostałością po mieszkaniach pracowniczych są tu zestawione z osiedlami niskokondygnacyjnych domów. Całości dopełnia rozbudowana infrastruktura oraz ciekawe zabytki i urokliwe tereny zielone. Dzielnica jest dobrze połączona z resztą miasta. Przebiegają przez nią też drogi krajowe i fragment autostrady. W odległości 300 metrów od inwestycji Agatowa II etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Złocień. W najbliższej okolicy inwestycji Agatowa II etap II znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Samorządowe Przedszkole Nr 135 w odległości 750 m, Szkoła Podstawowa Nr 124 w odległości 900 m, Przedszkole Niepubliczne EkoSkrzat w odległości 1 750 m. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 900 m PRZYCHODNIA. NZOZ. W okolicy znajdują się sklepy: AP Kraków w odległości 1 050 m, Restauracja i Pizzeria Magillo w odległości 1 300 m.

Znajdująca się w południowej części Krakowa dzielnica. Od strony zachodniej graniczy z Podgórzem Duchackim, a od północy z Podgórzem. Południowa i wschodnia granica dzielnicy stanowi jednocześnie granicę miasta Kraków. Obszar zajmowany przez dzielnice wynosi niecałe 17 kilometrów kwadratowych, a zamieszkuje go około 63 tysiące osób. W dzielnicy przeważa kameralna jednorodzinna zabudowa. Dużym atutem dzielnicy jest spora ilość terenów zielonych. W Bieżanowie-Prokocimiu mieszczą się liczne placówki oświatowe różnego szczebla, sklepy, apteki, a także punkty usługowe. Przebiegająca przez dzielnice IV obwodnica, ulica Wielicka, Bieżanowska czy Półłanki usprawniają przemieszczanie się po dzielnicy oraz poza nią.

Czytaj więcej

Dostępne oferty

Aktualnie w inwestycji Agatowa II etap II jest dostępnych 5 ofert

Określ jakiego mieszkania poszukujesz

Liczba pokoi
Powierzchnia
Piętro
Cena
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena (brutto) Przecena MDM
3.M16 4 71,81 m2 Parter 406 444 zł
5 660 zł/m2
Zobacz
3.M18 4 71,81 m2 1 386 122 zł
5 376 zł/m2
Zobacz
3.M24 4 71,81 m2 4 386 122 zł
5 376 zł/m2
Zobacz
3.M22 4 71,81 m2 3 386 122 zł
5 376 zł/m2
Zobacz
3.M20 4 71,81 m2 2 386 122 zł
5 376 zł/m2
Zobacz

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

informacja u dewelopera

Dach

informacja u dewelopera

Elewacja

informacja u dewelopera

Stolarka okienna

informacja u dewelopera

Drzwi zewnętrzne

informacja u dewelopera

Balkony

informacja u dewelopera

Posadzka

informacja u dewelopera

Ściany

informacja u dewelopera

Sufity

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Instalacje

informacja u dewelopera

Ogrzewanie

informacja u dewelopera

Wentylacja

informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Spółdzielnia Mieszkaniowa Śnieżka

Spółdzielnia Mieszkaniowa Śnieżka

Strona internetowa inwestycji
  • Biuro sprzedaży
  • ul. Opalowa 2
    30-798 Kraków

+48 12 ...