Stoisko dewelopera KRAKOIN

Targi Mieszkaniowe Małopolskie - Prądnik Czerwony

Budynek B1/C, ul. Reduta - mieszkania na sprzedaż

Kraków, Prądnik Czerwony, ul. Reduta

KRAKOIN
  • liczba ofert 5

  • ceny za m2 6 699 

  • powierzchnie 49 m2

  • liczba pokoi 1

  • termin oddania 3 kw. 2019

Szczegóły inwestycji

Ceny nominalne 331 515 zł
Ceny za m2 6 699 zł
Powierzchnie mieszkań 49 m2
Liczba pokoi 1
Wysokość pomieszczeń 260 cm wysokości
Standard wykończenia Standard deweloperski
Liczba budynków 1
Liczba mieszkań wszystkich 49, dostępnych 5
Liczba kondygnacji naziemnych 7
Liczba kondygnacji podziemnych 1
Powierzchnie dodatkowe balkon
Miejsca postojowe
  • miejsca postojowe podziemne
Komórki lokatorskie posiada
Rozpoczęcie budowy 2 kw. 2017 roku
Termin oddania 3 kw. 2019 roku
Rodzaj własności odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu
Udogodnienia informacja u dewelopera
Przyroda informacja u dewelopera
Opis płatności informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji przed zawarciem umowy deweloperskiej istnieje możliwość pisemnej rezerwacji wybranego mieszkania. umowy zawierane są na okres 3 tygodni. warunkiem rezerwacji jest w wpłata kaucji w wysokości 2.000 zł. kaucja jest w całości zwrotna w przypadku odstąpienia od umowy. klientowi zawierającemu umowę rezerwacyjną przysługuje prawo wskazania dowolnej osoby trzeciej, która przystąpi do umowy deweloperskiej.
Zabezpieczenie środków klienta informacja u dewelopera
Wysokość czynszu informacja u dewelopera
Zobacz na mapie

Opis inwestycji Budynek B1/C, ul. Reduta

Osiedle mieszkaniowe przy ul. Reduta to zespół budynków położonych w dzielnicy Prądnik Czerwony. Zlokalizowana w północnej części Krakowa inwestycja oddalona jest o 4,5 km do Rynku Głównego. Lokalizacja charakteryzuje się bardzo dobrym dostępem do komunikacji miejskiej jak również miejsc rekreacji i infrastruktury handlowo-usługowej.

W budynku B1/C oferujemy Państwu 49 mieszkań o powierzchniach od 32 do 50 m2.

W inwestycji znajdują się również miejsca postojowe usytuowane w podziemnym garażu oraz komórki lokatorskie (położone zarówno na piętrach mieszkalnych budynku jak również w kondygnacji podziemnej).

Każde mieszkanie posiada balkon. Budynek jest realizowany w tradycyjnej technologii. Mieszkania podłączone są do miejskiej sieci ciepłowniczej MPEC (ogrzewanie i ciepła woda).
Do mieszkań doprowadzona jest instalacja prądu trójfazowego służąca do zasilania kuchenek ceramicznych lub indukcyjnych.

Inwestycja Budynek B1/C, ul. Reduta składa się z 1 budynku w którym łącznie znajduje się 49 lokali mieszkalnych o powierzchni 49 metrów kwadratowych. Budynek posiadaja do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem, oraz 1 kondygnację podziemną. Nowe mieszkania znajdujące się w inwestycji Budynek B1/C, ul. Reduta są aktualnie w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.. Dla przyszłych mieszkańców deweloper KRAKOIN przewidział miejsca postojowe podziemne.

Aktualnie w inwestycji Budynek B1/C, ul. Reduta pozostało w sprzedaży 5 mieszkań o powierzchni 49 metrów kwadratowych w cenie od 6 699 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

Przy zachodniej granicy Prądnika Czerwonego zbiegają się 3 istotne trasy drogowe. Jest to europejska trasa E77 oraz drogi krajowe nr 7 i 79. Dobre połączenie z centrum miasta oraz z innymi dzielnicami jest natomiast zasługą regularnych kursów linii autobusowych i tramwajowych. W odległości 200 metrów od inwestycji Budynek B1/C, ul. Reduta znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Prądnik Czerwony. W najbliższej okolicy inwestycji Budynek B1/C, ul. Reduta znajduje się 17 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole "Wesołe Tygryski" w odległości 500 m, Prywatne Przedszkole Montessori "Samodzielny Maluch" w odległości 600 m, Niepubliczne Przedszkole "Kubuś i Martynka"Magdalena Jedynak w odległości 900 m. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 250 m PHARMAMED. APTEKA. ŁACH M., w odległości 400 m APTEKA PRYWATNA S.C., w odległości 550 m GOVITA. APTEKA. W okolicy znajdują się sklepy: AP Kraków w odległości 250 m, PKO BANK POLSKI. BANKOMAT w odległości 350 m, AP Kraków w odległości 500 m. W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się:OJK Eden-PolSad  w odległości 650 m, Park Wodny w odległości 850 m, Aquapark Kraków w odległości 850 m.

Dzielnica zlokalizowana w północnej części Krakowa. Atutem Prądnika Czerwonego jest jego niedaleka odległość od centrum miasta. Liczba ludności zamieszkująca teren dzielnicy, liczący niespełna 6,5 kilometrów kwadratowych, wynosi około 47 tysięcy. Od strony południowej graniczy z Grzegórzkami i Starym Miastem, od strony zachodniej z Prądnikiem Czerwonym, od wschodu z Czyżynami i Mistrzejowicami, zaś północna granica dzielnicy wyznacza jednocześnie część północnej granicy miasta. Prądnik Czerwony to prężnie rozwijająca się dzielnica. Powstają tam liczne nowe inwestycje mieszkaniowe, które wpływają na rozwój infrastruktury miejskiej w dzielnicy. Plusem dzielnicy jest jej dobrze rozwinięta sieć dróg, np. ulica Janusza Meissnera, Pilotów, Aleja Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego, ulica Dobrego Pasterza, Lublańska czy Powstańców, które umożliwiają sprawne przemieszczanie się w jej obrębie oraz poza nią.

Czytaj więcej

Dostępne oferty

Aktualnie w inwestycji Budynek B1/C, ul. Reduta jest dostępnych 5 ofert

Określ jakiego mieszkania poszukujesz

Liczba pokoi
Powierzchnia
Piętro
Cena
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena Przecena MDM
49 1 49,48 m2 6 331 515 zł
6 699 zł/m2
Zobacz
28 1 49,48 m2 3 331 515 zł
6 699 zł/m2
Zobacz
35 1 49,48 m2 4 331 515 zł
6 699 zł/m2
Zobacz
14 1 49,48 m2 1 331 515 zł
6 699 zł/m2
Zobacz
21 1 49,48 m2 2 331 515 zł
6 699 zł/m2
Zobacz

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

Fundamenty – płyta żelbetowa. Ściany kondygnacji podziemnych – żelbetowe oraz z pustaków betonowych lub z pustaków ceramicznych. Ściany kondygnacji nadziemnych – żelbetowe oraz z pustaków ceramicznych. Ściany wewnętrzne – żelbetowe oraz z pustaków ceramicznych. Stropy – żelbetowe, monolityczne.

Dach

płaski o płytowym przekroju / stropodach wentylowany z płyt DKZ

Elewacja

informacja u dewelopera

Stolarka okienna

uchylno-rozwierane i rozwierane, pvc, białe, szklone zestawem dwuszybowym, dodatkowo nawiewniki w normatywnych ilościach na pomieszczenie

Drzwi zewnętrzne

o podwyższonej odporności na włamanie

Balkony

wykończone płytkami

Posadzka

wylewka cementowa wypoziomowana, przygotowana pod warstwy wykończeniowe

Ściany

tynk gipsowy (białkowanie) w mieszkaniach, tynk cementowo–wapienny kat. III w łazienkach (na ścianach) – bez białkowania, tynk gipsowy w łazienkach (sufity) – bez białkowania.

Sufity

tynk gipsowy (białkowanie) w mieszkaniach, tynk cementowo–wapienny kat. III w łazienkach (na ścianach) – bez białkowania, tynk gipsowy w łazienkach (sufity) – bez białkowania.

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Instalacje

Instalacja wodociągowa zasilana z sieci MPWiK. Instalacja kanalizacji sanitarnej i opadowej z odprowadzeniem do kanalizacji ogólnomiejskiej. Instalacja elektryczna prądu jedno- i trójfazowego do kuchenek elektrycznych (bez wyposażenia i montażu kuchenki elektrycznej). Instalacja centralnego ogrzewania i centralnej ciepłej wody użytkowej zasilanej z wymiennikowni MPEC, wybudowanej w podziemiach części technicznej budynku. Instalacja wentylacji mechanicznej wywiewnej z każdego mieszkania. Instalacja TV – SAT – bez dekodera. Instalacja AZART. Instalacja domofonowa. Instalacja internetowa. Instalacja telefoniczna. Instalacja odgromowa. Instalacja oddymiania klatki schodowej. Instalacja wentylacji mechanicznej wywiewnej i detekcji CO w garażach. Instalacja p.pożarowa (hydrant).

Ogrzewanie

informacja u dewelopera

Wentylacja

informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
KRAKOIN

KRAKOIN

Strona internetowa inwestycji
  • Biuro sprzedaży
  • ul. Czarnowiejska 9/LU1
    Kraków

+48 12 ...

+48 12 ...