Stoisko dewelopera EKOPARK

Targi Mieszkaniowe małopolskie

Apartamenty Morelove - mieszkania na sprzedaż

Kraków, Zwierzyniec, ul. Morelowa

EKOPARK
  • liczba ofert 2

  • ceny za m2 11 445  - 11 584 

  • powierzchnie 39 m2 - 40 m2

  • liczba pokoi 2

  • termin oddania oddane do użytku

Szczegóły inwestycji

Ceny nominalne 454 825 zł
Ceny za m2 11 445 - 11 584 zł
Powierzchnie mieszkań 39 - 40 m2
Liczba pokoi 2
Wysokość pomieszczeń 260 - 280 cm wysokości
Standard wykończenia Standard deweloperski
Liczba budynków 3
Liczba mieszkań wszystkich 60, dostępnych 2
Liczba kondygnacji naziemnych 4
Liczba kondygnacji podziemnych 1
Powierzchnie dodatkowe balkon
Miejsca postojowe
  • miejsca postojowe podziemne
Komórki lokatorskie nie posiada
Rozpoczęcie budowy 2 kw. 2017 roku
Termin oddania oddane do użytku
Rodzaj własności odrębna własność z własnością gruntu
Udogodnienia monitoring, teren ogrodzony, recepcja, sauna, winda, siłownia plenerowa
Przyroda park
Opis płatności informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków klienta informacja u dewelopera
Wysokość czynszu informacja u dewelopera
Zobacz na mapie

Opis inwestycji Apartamenty Morelove

Apartamenty Morelove powstają w jednym z najpiękniejszych zakątków Woli Justowskiej - w bezpośrednim sąsiedztwie urokliwej rzeki Rudawy, tuż obok Parku Decjusza. Nieopodal znajduje się również Ogród Zoologiczny i malowniczy Las Wolski.

Tworzone przez nas kameralne osiedle doskonale wpisuje się w tętniącą zielenią okolicę. Zamieszkaj tu, a przekonasz się, że natura i cisza mogą iść w parze z miejskim rytmem życia!

Aktywność fizyczna to dobry sposób na weekend, a jeszcze lepszy na relaks po intensywnym dniu pracy. Wybierając Apartamenty Morelove zyskasz nieograniczony dostęp do dwóch kompleksów fitness: jednego wewnątrz budynku, drugiego na świeżym powietrzu. Do dyspozycji mieszkańców oddajemy również saunę i pokój zabaw dla dzieci.

Tuż za furtką osiedla Morelove zaczynają się piękne trasy, które możesz przemierzać tak, jak lubisz najbardziej: spacerem, truchtem, na rowerze lub uprawiając nordic walking.

Monitorowany i ogrodzony kompleks zostanie starannie zagospodarowany zielenią i podświetlony. W celu zapewnienia komfortu mieszkańcom, na jego terenie działać będą portiernia oraz podziemny parking.

Inwestycja Apartamenty Morelove składa się z 3 budynków w których łącznie znajduje się 60 lokali mieszkalnych o powierzchni od 39 do 40 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem, oraz 1 kondygnację podziemną. Nowe mieszkania znajdujące się w inwestycji Apartamenty Morelove są już oddane do użytkowania. Dla przyszłych mieszkańców deweloper EKOPARK przewidział miejsca postojowe podziemne.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Morelove pozostały w sprzedaży 2 mieszkania o powierzchni od 39 do 40 metrów kwadratowych w cenie od 11 445 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

Przez Zwierzyniec przechodzi droga wojewódzka nr 780 i droga krajowa nr 7. Niedaleko znajduje się również Port Lotniczy Kraków-Balice. Z dzielnicy kursują też linie autobusowe i tramwajowe łączące rejon z resztą miasta. W odległości 450 metrów od inwestycji Apartamenty Morelove znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Park Decjusza. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Morelove znajduje się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "Polsko - Angielskie Clever Kids" w odległości 450 m, Niepubliczne Przedszkole Specjalne Związku Polskich Kawalerów Maltańskich w odległości 700 m, Klub Malucha TUP-TUP w odległości 700 m. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 550 m PABIMED S.C. NZOZ, w odległości 800 m DOMAGAŁA-BALICKA DAGMARA, BALICKI KAZIMIERZ. APTEKA PRYWATNA S.C., w odległości 800 m BIOPHAGE PHARMA S.A.. W okolicy znajdują się sklepy: Gospoda na Woli w odległości 400 m, Pizzeria Pomodorino w odległości 450 m, Portobello w odległości 450 m. W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się:Basen w hotelu Daisy w odległości 350 m, KJK "Mustang" w odległości 750 m, KLUB SPORTOWY BRONOWIANKA w odległości 900 m.

Apartamenty Morelove powstają na Woli Justowskiej. To wręcz wymarzona lokalizacja, jeśli szukasz spokojnego i zielonego zakątka, ale nie chcesz rezygnować z bliskości miasta.

Swą nazwę dzielnica wzięła od imienia dawnego właściciela Justusa Ludwika Decjusza, dyplomaty i sekretarza Zygmunta I Starego, którego piękny renesansowy dwór do dziś można podziwiać w bliskim sąsiedztwie naszej inwestycji. Z góry na Wolę spoglądają 2 malownicze kopce Piłsudskiego i Kościuszki. W Krakowie trudno szukać podobnych miejsc, więc najbliższe okolice Rudawy znajdują uznanie koneserów nieruchomości od lat.

Posiadająca największą ilość terenów zielonych i rekreacyjnych dzielnica Krakowa. Zwierzyniec zajmuje teren liczący niespełna 29 kilometrów kwadratowych, który zamieszkuje około 20 tysięcy osób. Południową granicę dzielnicy wyznacza Wisła, zaś je zachodnia granica stanowi równocześnie część granicy Krakowa. Od strony północnej Zwierzyniec sąsiaduje z Bronowicami i Krowodrzą, a od strony wschodniej ze Starym Miastem. Wysoko rozwinięta infrastruktura miejska i drogowa w dzielnicy sprawia, iż jest to jedna z bardziej prestiżowych części Krakowa. Dogodne połączenie z centrum miasta jak i innymi dzielnicami zapewniają ulice: Królowej Jadwigi, Księcia Józefa, Starowolska, Podłużna, Junacka, Jesionowa i Piastowska.

Czytaj więcej

Dostępne oferty

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Morelove są dostępne 2 oferty

Określ jakiego mieszkania poszukujesz

Liczba pokoi
Powierzchnia
Piętro
Cena
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena Przecena MDM
B-07 2 39,45 m2 1 457 000 zł
11 584 zł/m2
Zobacz
A-07 2 39,55 m2 1 454 825 zł
11 445 zł/m2
Zobacz

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

informacja u dewelopera

Dach

informacja u dewelopera

Elewacja

informacja u dewelopera

Stolarka okienna

informacja u dewelopera

Drzwi zewnętrzne

informacja u dewelopera

Balkony

informacja u dewelopera

Posadzka

informacja u dewelopera

Ściany

informacja u dewelopera

Sufity

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Instalacje

informacja u dewelopera

Ogrzewanie

informacja u dewelopera

Wentylacja

informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
EKOPARK

EKOPARK

Strona internetowa inwestycji
  • Biuro sprzedaży
  • ul. Armii Krajowej 19
    30-150 Kraków

+48 12 ...