Stoisko dewelopera Casa Feliz sp. z o.o.

Targi Mieszkaniowe Małopolskie - Prądnik Czerwony

Casa Feliz etap VI - mieszkania na sprzedaż

Kraków, Prądnik Biały, ul. Żabiniec

Casa Feliz sp. z o.o.
 • liczba ofert 4

 • ceny za m2 8 076 

 • powierzchnie 55 m2 - 63 m2

 • liczba pokoi 3

 • termin oddania oddane do użytku

Szczegóły inwestycji

Ceny nominalne 447 914 zł
Ceny za m2 8 076 zł
Powierzchnie mieszkań 55 - 63 m2
Liczba pokoi 3
Wysokość pomieszczeń 260 - 280 cm wysokości
Standard wykończenia Standard deweloperski
Liczba budynków 2
Liczba mieszkań wszystkich 148, dostępnych 4
Liczba kondygnacji naziemnych 6
Liczba kondygnacji podziemnych 1
Powierzchnie dodatkowe nie posiada
Miejsca postojowe
 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne
Komórki lokatorskie posiada
Rozpoczęcie budowy 4 kw. 2017 roku
Termin oddania oddane do użytku
Rodzaj własności odrębna własność z własnością gruntu
Udogodnienia plac zabaw, teren ogrodzony, internet, tv kablowa, winda
Przyroda park
Opis płatności informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków klienta informacja u dewelopera
Wysokość czynszu informacja u dewelopera
Zobacz na mapie

Opis inwestycji Casa Feliz etap VI

Casa Feliz znaczy w języku portugalskim Szczęśliwy Dom. Właśnie taki szczęśliwy dom buduje na krakowskim Żabińcu grupa doświadczonych portugalskich inwestorów znanych w Krakowie między innymi z realizacji projektu mieszkaniowego Rua Bonita przy ul. Ślicznej, nowopowstającego na Dębnikach kompleksu biurowego Porto Office (www.porto-office.com) czy też Twardowskiego 115 - kameralnej inwestycji w sąsiedztwie Zakrzówka.

Atrakcyjna lokalizacja osiedla łączy w sobie bliskość ścisłego centrum miasta, dobrą komunikację z pozostałym dzielnicami, bogate zaplecze usługowe oraz, co zaskakujące spokój i ciszę. To sprawia, że jest to doskonałe miejsce do życia.

Casa Feliz to przemyślana koncepcja osiedla, zaprojektowanego w nowoczesny i funkcjonalny sposób. Kolejne etapy założenia realizowane są tak, aby cały kompleks stanowił niebawem spójną architektonicznie całość.

Budynki wszystkich etapów charakteryzuje prosta, a zarazem nowoczesna bryła. Drewniane obudowy balkonów, częściowo ażurowe, nadają budynkom indywidualnego charakteru, a kontrastując z jasnym tynkiem ścian, budzą skojarzenia z nowoczesną architekturą skandynawską.

Na ogrodzonym terenie osiedla nie zabrakło miejsca na zieleń, elementy małej architektury, czy plac zabaw dla dzieci z bezpiecznym i certyfikowanym sprzętem.

Struktura mieszkań została zróżnicowana zarówno pod względem ich wielkości jak i układu funkcjonalnego. Konstrukcja budynku pozwala na elastyczną i alternatywną ich aranżację dostosowaną do indywidualnych gustów, przyzwyczajeń i potrzeb przyszłych mieszkańców. Mieszkania mają dostęp do licznych balkonów i tarasów, a te zlokalizowane na parterze do prywatnych zielonych ogródków, znajdujących się ponad poziomem ogólnodostępnych ciągów komunikacyjnych.

Klatki schodowe i krótkie korytarze są dobrze oświetlone światłem dziennym i charakteryzują się wysokim standardem wykończenia.

W przestrzeni garażu podziemnego znajdują się miejsca postojowe dla samochodów, komórki lokatorskie i pomieszczenia techniczne. Konstrukcja płytowo-słupowa budynków pozwala na unikniecie podciągów oraz na elastyczne łączenie poszczególnych mieszkań. Konstrukcja budynku zbudowana jest w oparciu o system żelbetowych stropów oraz żelbetowych ścian i słupów z wypełnieniem zewnętrznych i wewnętrznych ścian konstrukcyjnych pustakami ceramicznymi.

Dla budynków zaprojektowano instalacje wewnętrzne: centralnego ogrzewania, wody zimnej i ciepłej, kanalizacji sanitarnej, kanalizacji deszczowej, wentylacji mechanicznej, elektryczne i teletechniczne.

Inwestycja Casa Feliz etap VI składa się z 2 budynków w których łącznie znajduje się 148 lokali mieszkalnych o powierzchni od 55 do 63 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem, oraz 1 kondygnację podziemną. Nowe mieszkania znajdujące się w inwestycji Casa Feliz etap VI są już oddane do użytkowania. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Casa Feliz sp. z o.o. przewidział miejsca postojowe naziemne oraz miejsca postojowe podziemne.

Aktualnie w inwestycji Casa Feliz etap VI pozostały w sprzedaży 4 mieszkania o powierzchni od 55 do 63 metrów kwadratowych w cenie od 8 076 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

Dzielnica IV jest bardzo dobrze skomunikowana zarówno z resztą miasta, jak i z okolicznymi miejscowościami. Przez Prądnik Biały przechodzi droga krajowa nr 7 oraz droga wojewódzka nr 794. W dzień i w nocy kursuje stąd łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych. W odległości 500 metrów od inwestycji Casa Feliz etap VI znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Uniwersytet Rolniczy. W najbliższej okolicy inwestycji Casa Feliz etap VI znajduje się 31 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Prywatne Przedszkole "Piotrusia Pana" w odległości 100 m, Prywatne Przedszkole "Malinka" w odległości 500 m, SAMORZĄDOWE PRZEDSZKOLE NR 62 w odległości 650 m. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 600 m MASZACHABA SP. Z O.O. CENTRUM MEDYCZNE, w odległości 650 m PLUS. APTEKA, w odległości 700 m EXPEDITE. APTEKA. W okolicy znajdują się sklepy: AP Kraków w odległości 350 m, BANK PEKAO S.A. BANKOMAT w odległości 400 m, PKO BANK POLSKI. BANKOMAT w odległości 450 m. W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się:Hala Sportowa Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie w odległości 500 m, KLUB SPORTOWY PRĄDNICZANKA w odległości 1 000 m, Studio Tańca i Fitness PASJA w odległości 1 100 m.

Żabiniec to jeden z bardziej atrakcyjnych i poszukiwanych adresów w Krakowie. Bliskość ścisłego centrum i Rynku Głównego, a jednocześnie możliwość korzystania z położonych nieopodal zielonych terenów rekreacyjnych sprawiają, że ludzie osiedlają się tutaj chętnie i często. Amatorzy zieleni mogą wypoczywać w pobliskich parkach, na czele z parkiem Kościuszki, okalającym zabytkowy Dworek Białoprądnicki, obecnie Centrum Kultury. Dworek Białoprądnicki jest znaczącą placówką kulturalną w mieście. Spragnieni aktywnego wypoczynku mogą korzystać z tras rowerowych, odkrytych boisk do gry lub z oferty klubów sportowych. Od kilkunastu lat, odkąd wybudowały się tu pierwsze bloki, moda na Żabiniec nie mija. Inwestycje zlokalizowane w okolicy cieszą się dużą popularnością również dzięki rozwiniętej infrastrukturze usługowo-handlowej, znajdującej się w najbliższym sąsiedztwie oraz dobrej komunikacji. Casa Feliz powstaje właśnie w tej okolicy.

Najbardziej wysunięta na północ cześć Krakowa. Powierzchnia dzielnicy wynosi niespełna 23 kilometry kwadratowe i zamieszkuje ją około 66 tysięcy osób. Dzielnica, od strony południowej, sąsiaduje z Prądnikiem Czerwonym, Krowodrzą i Bronowicami. W Prądniku Białym przeważa nowe budownictwo, które wpływa na prężnie rozwijającą się infrastrukturę miejską – liczne punkty handlowo-usługowe czy placówki edukacyjne. Ponadto, na terenie Prądnika Białego mieści się Ikea i Mini-Golf Kraków. Dodatkowo dzielnice uatrakcyjnia mieszczący się w niej Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Mazowieckiego. Sprawne połączenie komunikacyjne z centrum miasta oraz z innymi jego częściami zapewnia dobrze rozwinięta sieć dróg np. ulica Opolska, Aleja 29 Listopada, Batowicka, Dożynkowa, Jasnogórska czy Władysława Łokietka.

Czytaj więcej

Dostępne oferty

Aktualnie w inwestycji Casa Feliz etap VI są dostępne 4 oferty

Określ jakiego mieszkania poszukujesz

Liczba pokoi
Powierzchnia
Piętro
Cena
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena Przecena MDM
87/36 3 55,46 m2 Parter 447 914 zł
8 076 zł/m2
Zobacz
85/36 3 55,46 m2 Parter 447 914 zł
8 076 zł/m2
Zobacz
87/35 3 63,28 m2 Parter 511 072 zł
8 076 zł/m2
Zobacz
85/35 3 63,28 m2 Parter 511 072 zł
8 076 zł/m2
Zobacz

Promocje

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

informacja u dewelopera

Dach

informacja u dewelopera

Elewacja

informacja u dewelopera

Stolarka okienna

informacja u dewelopera

Drzwi zewnętrzne

informacja u dewelopera

Balkony

informacja u dewelopera

Posadzka

informacja u dewelopera

Ściany

informacja u dewelopera

Sufity

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Instalacje

informacja u dewelopera

Ogrzewanie

informacja u dewelopera

Wentylacja

informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Casa Feliz sp. z o.o.

Casa Feliz sp. z o.o.

Strona internetowa inwestycji
 • Biuro sprzedaży
 • ul. Żabiniec 69,
  Kraków

+48 570...

+48 731...