Nowe lokale użytkowe na Grzegórzkach

Hala targowa małopolskie - Grzegórzki

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami na Grzegórzkach. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Grzegórzkach

Dzielnica zlokalizowana w północnej, centralnej części Krakowa. Pod względem powierzchni jest to niewielka dzielnica, obejmuje niespełna 6 kilometrów kwadratowych, a zamieszkuje ją około 30 tysięcy mieszkańców. Od strony zachodniej graniczy ze Starym Miastem, od południowej, przez Wisłę z Podgórzem, od wschodu z Czyżynami, a od Północy z Prądnikiem Czerwonym. Grzegórzki to prestiżowa dzielnica zlokalizowana w sercu Krakowa, gwarantująca dostęp do licznych punktów handlowo usługowych, kulturalnych czy sportowych i rekreacyjnych np. Centrum Handlowe Plaza, Galeria Kazimierz. Przez dzielnice przebiegają główne arterie miasta np. ulica Mogilska, Aleja Pokoju, Kotlarska czy Grzegórzecka, które usprawniają przemieszczanie się pomiędzy poszczególnymi częściami Krakowa

Na Grzegórzkach aktualnie jest na sprzedaż 564 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 21 inwestycjach deweloperskich, z których 8 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy na Grzegórzkach mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 26,00 do 230,00 m2, w tym:

  • 40 mieszkań 1-pokojowych,
  • 150 mieszkań 2-pokojowych,
  • 300 mieszkań 3-pokojowych,
  • 40 mieszkań 4-pokojowych,
  • 14 mieszkań 5-pokojowych.

Ceny mieszkań na Grzegórzkach

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży na Grzegórzkach wynoszą od 7 150 zł do 20 000 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie na Grzegórzkach kosztuje 325 164 zł.

Ceny domów na Grzegórzkach

Na Grzegórzkach mamy 6 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 53,00 do 118,00 m2. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom na Grzegórzkach kosztuje 565 000 zł.

Aktualnie w na Grzegórzkach deweloperzy przygotowali 1 atrakcyjną ofertę promocyjną.

Polecane lokale użytkowe na Grzegórzkach

Podobne lokalizacje