Nowe lokale użytkowe w Swoszowicach

Hala targowa małopolskie - Swoszowice

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Swoszowicach . Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Swoszowicach

Swoszowice, czyli dzielnica X Krakowa, zajmują obszar 2560,40 ha i znajdują się w południowej części miasta. Liczba ich mieszkańców wynosi 25 608 osób. Ta część Krakowa została włączona do miasta dopiero w 1973r., jako 8 wsi stanowiących fragment dzielnicy Podgórze. Swoszowice mogą pochwalić się bardzo przytulnym krajobrazem architektonicznym, w którym przeważają domy jednorodzinne. Okolica należy do bardzo spokojnych, a swoim mieszkańcom zapewnia w pełni rozwiniętą infrastrukturę społeczną. Funkcjonuje tu łącznie 5 szkół i 3 przedszkola. Dla rozwoju kulturalnego mieszkańców znaczenie mają 4 kluby kultury i 3 filie biblioteki, a o zdrowie żyjących tu osób dbają lekarze z pobliskiego centrum medycznego i niepublicznego zakładu opieki zdrowotnej. Jednym z ważniejszych punktów na mapie dzielnicy jest Uzdrowisko Swoszowice, w którym prowadzi się różnego typu hydroterapię. Choć ten rejon Krakowa jest oddalony od typowego zgiełku miasta, to jednak ma bardzo dobre połączenia komunikacyjne z centrum, a także z okolicznymi miejscowościami. Biegną tędy trasy europejskie E40 i E77 oraz droga krajowa 7. Regularnie kursują tędy także linie autobusów miejskich i tramwajów.

W Swoszowicach aktualnie jest na sprzedaż 394 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 14 inwestycjach deweloperskich, z których 67 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

15 ofert nowych mieszkań spełnia kryteria rządowego programu MDM i kwalifikują się do dopłaty do kredytu z BGK.

Ile pokoi?

Deweloperzy w Swoszowicach mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 25,00 do 106,00 m2, w tym:

  • 21 mieszkań 1-pokojowych,
  • 96 mieszkań 2-pokojowych,
  • 158 mieszkań 3-pokojowych,
  • 82 mieszkania 4-pokojowych,
  • 6 mieszkań 5-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 6-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 7-pokojowych.

Ceny mieszkań w Swoszowicach

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Swoszowicach wynoszą od 4 390 zł do 7 435 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Swoszowicach kosztuje 210 916 zł.

Ceny domów w Swoszowicach

W Swoszowicach mamy 28 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni 118,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w Swoszowicach wynoszą od 4 469 zł do 4 807 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w Swoszowicach kosztuje 529 000 zł.

Aktualnie w w Swoszowicach deweloperzy przygotowali 7 atrakcyjnych ofert promocyjnych oraz obniżyli ceny ofertowe w 3 nieruchomościach. W Swoszowicach mamy także 1 ofertę last minute.

Polecane lokale użytkowe w Swoszowicach

Podobne lokalizacje