Nowe lokale użytkowe na Podgórzu

Hala targowa małopolskie - Podgórze

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami na Podgórzu. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Podgórzu

Znajduje się w południowej części Krakowa dzielnica. Jej północną granicę stanowi Wisła, a od strony wschodniej, granica dzielnicy, stanowi jednocześnie część granicy miasta. Od południa sąsiaduje z Bieżanowem-Prokocimiem, Podgórzem Duchackim oraz Łagiewnikami, a od zachodu z Dębnikami. Podgórze zajmuje powierzchnię około 25 kilometrów kwadratowych, a zamieszkuje ją około 32 tysiące osób. W Podgórzu znajduje się duża liczba terenów zielonych. Dodatkowo, znaczna liczba historycznych budynków dodaje jej niepowtarzalnego klimatu. Dobrze rozwinięta infrastruktura miejska w dzielnicy (liczne sklepy, punkty usługowe czy placówki edukacyjne), oraz bliskość Centrum Krakowa pozytywnie wpływają na życie w Podgórzu. Przez dzielnice przebiegają ulice ułatwiające przemieszczanie się po mieście i poza jego granice tj. ulica Lipska, Kuklińskiego, Wielicka, Nowohucka, a także, część IV obwodnicy miasta.

Na Podgórzu aktualnie jest na sprzedaż 542 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 16 inwestycjach deweloperskich, z których 1 to oferta już wybudowana i oddana do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy na Podgórzu mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 18,00 do 230,00 m2, w tym:

  • 98 mieszkań 1-pokojowych,
  • 176 mieszkań 2-pokojowych,
  • 219 mieszkań 3-pokojowych,
  • 38 mieszkań 4-pokojowych,
  • 7 mieszkań 5-pokojowych.

Ceny mieszkań na Podgórzu

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży na Podgórzu wynoszą od 6 900 zł do 20 000 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie na Podgórzu kosztuje 176 589 zł.

Na Podgórzu nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Aktualnie w na Podgórzu deweloperzy przygotowali 1 atrakcyjną ofertę promocyjną oraz obniżyli ceny ofertowe w 1 nieruchomości.

Polecane lokale użytkowe na Podgórzu

Podobne lokalizacje