Nowe lokale użytkowe na Mistrzejowicach

Hala targowa małopolskie - Mistrzejowice

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami na Mistrzejowicach. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Mistrzejowicach

Mieszcząca się w północnej części Krakowa dzielnica, której północna cześć stanowi granice miasta. Od zachodu graniczy z Prądnikiem Czerwonym, od Południa z Czyżynami i Bieńczycami, a od wschodu z Wzgórzami Krzesławickimi. Liczba ludności na terenie dzielnicy, zajmującym około 5,5 kilometrów kwadratowych wynosi blisko 50 tysięcy. W dzielnicy dominuje stosunkowo niewysoka zabudowa. Pomimo, iż Mistrzejowice nie leżą w pobliżu centrum miasta znajduje się tu stosunkowo dobrze rozwinięta infrastruktura np. Park Wodny, duże sklepy np. Real, Lidl, Biedronka oraz inne punkty handlowe i usługowe. Główne arterie dzielnicy tj. ulica Wiślicka, Srebrnych Orłów, Mistrzejowicka, Piasta Kołodzieja oraz Generała Okulickiego usprawniają sprawne przemieszczanie się po mieście.

Na Mistrzejowicach aktualnie jest na sprzedaż 466 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 10 inwestycjach deweloperskich, z których 4 to oferty już wybudowane i oddane do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy na Mistrzejowicach mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 25,00 do 121,00 m2, w tym:

  • 8 mieszkań 1-pokojowych,
  • 125 mieszkań 2-pokojowych,
  • 284 mieszkania 3-pokojowych,
  • 46 mieszkań 4-pokojowych,
  • 3 mieszkania 5-pokojowych.

Ceny mieszkań na Mistrzejowicach

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży na Mistrzejowicach wynoszą od 5 450 zł do 9 300 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie na Mistrzejowicach kosztuje 190 875 zł.

Na Mistrzejowicach nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Aktualnie w na Mistrzejowicach deweloperzy przygotowali 1 atrakcyjną ofertę promocyjną oraz obniżyli ceny ofertowe w 1 nieruchomości.

Podobne lokalizacje