Nowe lokale użytkowe na Czyżynach

Hala targowa małopolskie - Czyżyny

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami na Czyżynach. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Czyżynach

Dzielnica mieszcząca się w północnej części Krakowa. Od strony południowej graniczy z rzeką Wisłą, od strony zachodniej z Grzegórzkami i Prądnikiem Czerwonym, od północy z Mistrzejowicami, a od wschodu z Bieńczycami oraz Nową Hutą. Powierzchnia zajmowana przez Czyżyny wynosi niespełna 11 kilometrów kwadratowych, a zamieszkuje ją blisko 25 tysięcy osób. Na terenie dzielnicy znajduje się Akademia Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha, oraz Wydział Mechaniczny Politechniki Krakowskiej. Wysoko rozwinięta infrastruktura miejska w Czyżynach (sklepy, placówki edukacyjne różnego szczebla, punkty usługowe) oraz dobrze rozwinięta infrastruktura drogowa, (Aleja Jana Pawła II, Aleja Pokoju, Nowohucka, Podbipięty) zapewniają wygodne życie w dzielnicy.

Na Czyżynach aktualnie jest na sprzedaż 835 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 15 inwestycjach deweloperskich, z których 9 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy na Czyżynach mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 25,00 do 128,00 m2, w tym:

  • 32 mieszkania 1-pokojowych,
  • 322 mieszkania 2-pokojowych,
  • 379 mieszkań 3-pokojowych,
  • 74 mieszkania 4-pokojowych,
  • 18 mieszkań 5-pokojowych.

Ceny mieszkań na Czyżynach

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży na Czyżynach wynoszą od 6 200 zł do 14 448 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie na Czyżynach kosztuje 230 574 zł.

Na Czyżynach nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Aktualnie w na Czyżynach deweloperzy przygotowali 1 atrakcyjną ofertę promocyjną oraz obniżyli ceny ofertowe w 1 nieruchomości.

Polecane lokale użytkowe na Czyżynach

Podobne lokalizacje