Nowe lokale użytkowe na Prądniku Czerwonym

Hala targowa małopolskie - Prądnik Czerwony

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami na Prądniku Czerwonym. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Prądniku Czerwonym

Dzielnica zlokalizowana w północnej części Krakowa. Atutem Prądnika Czerwonego jest jego niedaleka odległość od centrum miasta. Liczba ludności zamieszkująca teren dzielnicy, liczący niespełna 6,5 kilometrów kwadratowych, wynosi około 47 tysięcy. Od strony południowej graniczy z Grzegórzkami i Starym Miastem, od strony zachodniej z Prądnikiem Czerwonym, od wschodu z Czyżynami i Mistrzejowicami, zaś północna granica dzielnicy wyznacza jednocześnie część północnej granicy miasta. Prądnik Czerwony to prężnie rozwijająca się dzielnica. Powstają tam liczne nowe inwestycje mieszkaniowe, które wpływają na rozwój infrastruktury miejskiej w dzielnicy. Plusem dzielnicy jest jej dobrze rozwinięta sieć dróg, np. ulica Janusza Meissnera, Pilotów, Aleja Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego, ulica Dobrego Pasterza, Lublańska czy Powstańców, które umożliwiają sprawne przemieszczanie się w jej obrębie oraz poza nią.

Na Prądniku Czerwonym aktualnie jest na sprzedaż 585 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 27 inwestycjach deweloperskich, z których 14 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy na Prądniku Czerwonym mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 26,00 do 127,00 m2, w tym:

  • 5 mieszkań 1-pokojowych,
  • 199 mieszkań 2-pokojowych,
  • 273 mieszkania 3-pokojowych,
  • 94 mieszkania 4-pokojowych,
  • 11 mieszkań 5-pokojowych.

Ceny mieszkań na Prądniku Czerwonym

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży na Prądniku Czerwonym wynoszą od 6 790 zł do 11 900 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie na Prądniku Czerwonym kosztuje 256 565 zł.

Na Prądniku Czerwonym nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Aktualnie w na Prądniku Czerwonym deweloperzy przygotowali 2 atrakcyjne oferty promocyjne.

Polecane lokale użytkowe na Prądniku Czerwonym

Wybrane promocje na Prądniku Czerwonym

Wszystkie promocje

Podobne lokalizacje