Nowe lokale użytkowe na Bronowicach

Hala targowa małopolskie - Bronowice

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami na Bronowicach. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Bronowicach

Położona na północnym zachodzie dzielnica Krakowa. Północno-zachodnia granica dzielnicy stanowi cześć granicy miasta. Od północnego wschodu sąsiaduje z Prądnikiem Białym, a od wschodu i południa z Krowodrzą i Zwierzyńcem. Dzielnica zajmuje teren około 13,5 kilometrów kwadratowych, a zamieszkuje ją blisko 23 tysiące ludności. Dzielnicę uatrakcyjniają liczne tereny zielony. Ponadto znajduje się w niej dobrze rozwinięta komunikacja miejska oraz infrastruktura drogowa (ulica Balicka, Bronowicka, Armii Krajowej, Na Błonie, Katowicka), które pozytywnie wpływają na przemieszczanie się w jej ramach oraz ku innym częściom Krakowa. Dodatkowym atutem Bronowic jest jej stosunkowo dobrze rozwinięta infrastruktura miejska – szkoły, przedszkola, sklepy, różnorodne punkty usługowe, która pozytywnie wpływa na komfort codziennego życia.

Na Bronowicach aktualnie jest na sprzedaż 580 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 23 inwestycjach deweloperskich, z których 124 to oferty już wybudowane i oddane do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy na Bronowicach mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 29,00 do 151,00 m2, w tym:

  • 34 mieszkania 1-pokojowych,
  • 223 mieszkania 2-pokojowych,
  • 251 mieszkań 3-pokojowych,
  • 47 mieszkań 4-pokojowych,
  • 9 mieszkań 5-pokojowych,
  • 3 mieszkania 6-pokojowych.

Ceny mieszkań na Bronowicach

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży na Bronowicach wynoszą od 6 869 zł do 14 976 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie na Bronowicach kosztuje 291 000 zł.

Ceny domów na Bronowicach

Na Bronowicach mamy 4 inwestycje deweloperskie z domami o powierzchni 184,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży na Bronowicach wynoszą 7 176 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom na Bronowicach kosztuje 1 319 000 zł.

Aktualnie w na Bronowicach deweloperzy przygotowali 1 atrakcyjną ofertę promocyjną oraz obniżyli ceny ofertowe w 1 nieruchomości.

Polecane lokale użytkowe na Bronowicach

Podobne lokalizacje