Nowe lokale użytkowe na Zwierzyńcu

Hala targowa małopolskie - Zwierzyniec

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami na Zwierzyńcu. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Zwierzyńcu

Posiadająca największą ilość terenów zielonych i rekreacyjnych dzielnica Krakowa. Zwierzyniec zajmuje teren liczący niespełna 29 kilometrów kwadratowych, który zamieszkuje około 20 tysięcy osób. Południową granicę dzielnicy wyznacza Wisła, zaś je zachodnia granica stanowi równocześnie część granicy Krakowa. Od strony północnej Zwierzyniec sąsiaduje z Bronowicami i Krowodrzą, a od strony wschodniej ze Starym Miastem. Wysoko rozwinięta infrastruktura miejska i drogowa w dzielnicy sprawia, iż jest to jedna z bardziej prestiżowych części Krakowa. Dogodne połączenie z centrum miasta jak i innymi dzielnicami zapewniają ulice: Królowej Jadwigi, Księcia Józefa, Starowolska, Podłużna, Junacka, Jesionowa i Piastowska.

Na Zwierzyńcu aktualnie jest na sprzedaż 113 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 9 inwestycjach deweloperskich, z których 12 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy na Zwierzyńcu mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 29,00 do 157,00 m2, w tym:

  • 10 mieszkań 1-pokojowych,
  • 28 mieszkań 2-pokojowych,
  • 43 mieszkania 3-pokojowych,
  • 28 mieszkań 4-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 5-pokojowych.

Ceny mieszkań na Zwierzyńcu

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży na Zwierzyńcu wynoszą od 9 878 zł do 18 900 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie na Zwierzyńcu kosztuje 486 543 zł.

Ceny domów na Zwierzyńcu

Na Zwierzyńcu mamy 3 inwestycje deweloperskie z domami o powierzchni 218,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży na Zwierzyńcu wynoszą od 5 032 zł do 5 723 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom na Zwierzyńcu kosztuje 1 099 000 zł.

Podobne lokalizacje