Nowe lokale użytkowe na Prądniku Białym

Hala targowa małopolskie - Prądnik Biały

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami na Prądniku Białym. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Prądniku Białym

Najbardziej wysunięta na północ cześć Krakowa. Powierzchnia dzielnicy wynosi niespełna 23 kilometry kwadratowe i zamieszkuje ją około 66 tysięcy osób. Dzielnica, od strony południowej, sąsiaduje z Prądnikiem Czerwonym, Krowodrzą i Bronowicami. W Prądniku Białym przeważa nowe budownictwo, które wpływa na prężnie rozwijającą się infrastrukturę miejską – liczne punkty handlowo-usługowe czy placówki edukacyjne. Ponadto, na terenie Prądnika Białego mieści się Ikea i Mini-Golf Kraków. Dodatkowo dzielnice uatrakcyjnia mieszczący się w niej Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Mazowieckiego. Sprawne połączenie komunikacyjne z centrum miasta oraz z innymi jego częściami zapewnia dobrze rozwinięta sieć dróg np. ulica Opolska, Aleja 29 Listopada, Batowicka, Dożynkowa, Jasnogórska czy Władysława Łokietka.

Na Prądniku Białym aktualnie jest na sprzedaż 1 793 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 46 inwestycjach deweloperskich, z których 78 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy na Prądniku Białym mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 21,00 do 133,00 m2, w tym:

  • 114 mieszkań 1-pokojowych,
  • 788 mieszkań 2-pokojowych,
  • 655 mieszkań 3-pokojowych,
  • 148 mieszkań 4-pokojowych,
  • 30 mieszkań 5-pokojowych,
  • 10 mieszkań 6-pokojowych.

Ceny mieszkań na Prądniku Białym

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży na Prądniku Białym wynoszą od 4 498 zł do 13 102 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie na Prądniku Białym kosztuje 226 695 zł.

Ceny domów na Prądniku Białym

Na Prądniku Białym mamy 31 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 80,00 do 142,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży na Prądniku Białym wynoszą od 4 112 zł do 7 104 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom na Prądniku Białym kosztuje 489 000 zł.

Aktualnie w na Prądniku Białym deweloperzy przygotowali 4 atrakcyjne oferty promocyjne oraz obniżyli ceny ofertowe w 2 nieruchomościach.

Polecane lokale użytkowe na Prądniku Białym

Wybrane promocje na Prądniku Białym

Wszystkie promocje

Podobne lokalizacje