Nowe lokale użytkowe w Myślenicach

Hala targowa małopolskie - Myślenice

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Myślenicach. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Myślenicach

Myślenice to liczące sobie 18 050 mieszkańców miasto powiatowe leżące w zachodniej części woj. małopolskiego. Zajmuje obszar 30,1 km2 i jest oddalone od Krakowa o ok. 35 km. Przez miasto przepływa rzeka Raba, a jego południowa część jest w dużej mierze zajęta przez lasy. Leżąc w pobliżu Beskidów, Myślenice zapewniają mieszkańcom piękne widoki górskie. W II połowie XXw. widoczny był intensywny rozwój miasta, który zaowocował m.in. powstaniem osiedli mieszkaniowych. Zabudowa jest tu zwarta z dominacją nieruchomości mieszkalnych jedno- i wielorodzinnych. Do dziś jest to miasto silne gospodarczo, w którym prężnie działa sektor handlowy i przemysłowy. W części Dolne Przedmieście działa nawet Specjalna Strefa Ekonomiczna. Mimo to w południowej części miasta znajduje się rezerwat przyrody, a poza nim mieszczą się tu 2 użytki przyrody i liczne pomniki przyrody. W Myślenicach dobrze rozwinięta jest infrastruktura społeczna. Szkoły, przychodnie lekarskie i jednostki kulturalne zapewniają mieszkańcom odpowiedni poziom życia.

W Myślenicach aktualnie jest na sprzedaż 9 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Myślenicach mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 47,00 do 64,00 m2, w tym:

  • 1 mieszkanie 2-pokojowych,
  • 8 mieszkań 3-pokojowych.

W Myślenicach nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Podobne lokalizacje